تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۷ - ۱۲:۱۲ کد مطلب 119222

برادر شهید رجایی:

احمدی نژاد منحرف نیست/ او راه شهید رجایی را ادامه می دهد

احمدی‌نژاد نگفته می‌خواهم جای شهید رجایی باشم بلکه می‌گوید می‌خواهم راه او را ادامه دهم و الحمدالله موفق نیز بوده است؛ هیچ دولتی در مقطع زمانی خود نتوانسته کارهای وی را انجام دهد

به گزارش میدان ۷۲ محمدحسین رجایی( برادر شهید رجایی) طی مصاحبه ای که در سال ۹۱ با خبرگزاری فارس داشته است به نکات جالب توجهی راجع به مسائل مختلف اشاره داشته است. با توجه به تقارن با ایام شهادت هیدان رجایی و باهنر، بازخوانی مواضع برادر شهید رجایی میتواند پاسخگوی بسیاری از پرسش ها و شبهات پیرامون دکتر احمدی نژاد باشد.

بخش هایی از این مصاحبه را در ادامه خواهید خواند:

احمدی‌نژاد نگفته می‌خواهم جای شهید رجایی باشم بلکه می‌گوید می‌خواهم راه او را ادامه دهم و الحمدالله موفق نیز بوده است؛ هیچ دولتی در مقطع زمانی خود نتوانسته کارهای وی را انجام دهد؛ امروز دولت اعضای خود را به همه استان‌ها برده و مشکلات مردم را پیگیری می‌کند و هیچ دولتی این کار را نکرده است.

دولت‌های قبل هم کار کرده‌اند اما در مرکز نشسته‌ و دستور می‌دادند همچنین پیگیری نمی‌کردند که چه شده است؛ اما احمدی‌نژاد در یک مرحله برای بررسی به استانی می‌رود و در دور دوم نیز برای پیگیری و نظارت می‌رود که این اقدامی اساسی است؛ در کارهای دولتی اگر نظارت نباشد مشکل به وجود می‌آید کما اینکه در گذشته حتی در زمان رضاشاه نیز وجود داشته است.

تا جایی که بنده اطلاع دارم انحراف نیست چراکه اگر انحراف باشد رهبر انقلاب با قاطعیت برخورد می‌کند از این رو اختلاف سلیقه بوده و انحراف نیست؛ گاهی وقت‌ها برای سرعت‌بخشی به کارها دولت، خود اقداماتی را انجام می‌دهد نه اینکه مخالفتی با مجلس داشته باشد؛ ما باید برای مردم پیشرفت‌ها را توضیح دهیم چراکه اگر بخواهیم تنها نقاط ضعف را شرح دهیم هم مردم مایوس می‌شوند و هم دولت سرد خواهد شد.

جامعه اصلاح‌طلبان را قبول نمی‌کند، اینکه در فوت همشیره بنده اطلاعیه دادند از طرف خودشان بوده است حال نمی‌دانم چه کسی این مطالب را به آنها گفته که اطلاعات غلطی است اما به هر حال آنها سوء استفاده می‌کنند؛ کسی که در جایی خیانتش محرز شده دیگر نمی‌تواند در جامعه اظهار وجود کند؛ کسی که با مردم درمی‌‌افتد و آنها را می‌کشد اصلاح‌طلب نیست و در جامعه جایی ندارد. اصلاح‌طلب کسی است که یک چشمه از خود نشان دهد مثل کارهایی که احمدی‌نژاد کرده است.

دولت‌های قبلی نمونه‌ کاری مثل احمدی‌نژاد ندارند؛ اقدامات زیربنایی انجام دادند اما پیگیری نکردند؛ مشکل ما با دولت‌های قبلی در این مسئله است؛ الان آقای احمدی‌نژاد واقعا پرچمدار است و زحمت می‌کشد؛ همت و حرکت وی واقعا قابل تقدیر است اما اصلاح‌طلبان کوشش بی‌خودی می‌کنند.

اصلاح‌طلبی با حرف نیست با عمل است؛ به عمل کار بر آید به سخنرانی نیست و احمدی‌نژاد مرد عمل بود؛ امیدواریم این راه را که احمدی‌نژاد رفته سایر مسئولان که می‌آیند نیز ادامه دهند.

  1. احمد ع ع ع :
    آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 1

    دورود بر رجایی و براذر رجایی. ما راه رجایی را ادامه می دهیم.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: