تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۸ - ۱۰:۱۷ کد مطلب 119299

وزیر ارشاد دولت رجایی:بنی‌صدر و احمدی‌نژاد از یک قماش نیستند اما…

وزیر فرهنگ و ارشاد دولت رجایی بنی صدر و احمدی‌نژاد را متفاوت و از دو قماش جدا برشمرد اما این را هم گفت که هیچ یک صلاحیت ریاست جمهوری را نداشتند.

به گزارش میدان۷۲، عباس دوزدوزانی در گفت و گو با خبرآنلاین با بیان اینکه محمود احمدی نژاد و بنی صدر از یک قماش نیستند در مورد شباهت های این دو نفر گفت: این دو نفر از دو قماش غیر از هم، با دو ساختار مغایر بودند اما هیچ یک برای مسئولیت ریاست جمهوری صلاحیت نداشتند.

وی در خصوص تشبیه رجایی به احمدی نژاد در تبلیغات انتخاباتی ریاست جمهور احمدی نژاد  در سال ۸۴ تصریح کرد: در اینجا به جاست مواضع صادره از سوی خواهر بزرگوارمان سرکار خانم عاتقه صدیقی همسر شهید رجایی که همزمان در مقابل آن ادعاهای پوچ و نامناسب منتشر شد، بار دیگر جهت اطلاع عموم در این ایام یادآوری شود.

وزیر ارشاد دولت رجایی افزود: عاتقه صدیقی سال ۸۸ در چندین مقطع از تشبیه احمدی نژاد به شهید رجایی انتقاد و تأکید کرد کارهای احمدی‌نژاد شباهتی به رجایی ندارد و نباید او خود را به شهید رجایی تشبیه کند.

دوزدوزانی در پاسخ به این سوال که برخی شهید رجایی را پایه گذار سفرهای استانی می دانند،گفت: بله درست است. سفرهای استانی را شهید رجایی به حسب ضرورت حضور کابینه در نقاط مختلف کشور و درک کم و کیف موجود اجرایی در سراسر کشور و بررسی هرچه دقیق‌تر و نزدیک تر برای تصمیم سازی و تصمیم گیری بنیان گذاشت و سفرهای استانی متناسب با سلایق و خصایل او انجام می گرفت.

منبع: خبرآنلاین

  1. ناشناس :
    آیا موافقید؟ Thumb up 9 Thumb down 0

    راستی ایشان چطوری در ماجرای بمب گذاری نخست وزیری زنده ماند؟

  2. روستازاده :
    آیا موافقید؟ Thumb up 13 Thumb down 0

    جناب دوزدوزانی مردم انچه را میبینند نظر میدهند به نظر ما مردم خدمتی که اقای احمدی نژاد به مردم کرده هیچ دولتی نتوانسته چنین کاری را انجام دهد شما به خودتان نگیرید.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: