تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۹ - ۰۹:۳۹ کد مطلب 119400

محمود کریمی : آقای زنگنه! به جای «بگم بگم» بدون واهمه حقایق را بگویید

حرف من در دفاع از منتقدان نیست بلکه واقعیتی است که نشان می‌دهد آقای زنگنه می‌ترسد لذا قصد دارد بقیه را افشا کند و چرا آقای زنگنه منتقدان را می‌ترسانید؛منتقدان مسائل و مشکلاتی دارند همچون اساتید که دولت جرات طرح اشکالات قراردادهای نفتی را گرفته است.

به گزارش میدان۷۲ ،محمود کریمی بیرانوند اقتصاددان با اشاره به اینکه ابهامات قراردادهای جدید نفتی رفع نشد و تهدید به افشاگری منتقدان از سوی وزیر داغ شداظهار داشت: اولین مساله ای که در مورد افشاگری باید از آقای زنگنه پرسید و سوالی منطقی است این است که مگر فاجعه قراردادهای تا چه حد عمیق و خسارت‌بار است که شما  تهدید به افشا گری می‌کنید؟!

وی با بیان اینکه تهدید به افشاگری راز نهفته قراردادهای جدید نفتی را رسوا می‌کند افزود: وزیر محترم نفت، چه خطایی در مورد قراردادهای جدید نفتی کردید که بیان می‌کنید اگر منتقدان حرفی را بگویند شما هم می‌گویید لذا بگم بگم نکنید و بدون ترس بگویید.

کریمی در ادامه بیان داشت: حرف من در دفاع از منتقدان نیست بلکه واقعیتی است که نشان می‌دهد آقای زنگنه می‌ترسد لذا قصد دارد بقیه را افشا کند و چرا آقای زنگنه منتقدان را می‌ترسانید؛منتقدان مسائل و مشکلاتی دارند همچون اساتید که دولت جرات طرح اشکالات قراردادهای نفتی را گرفته است.

وی در خاتمه افزود: منتقدان قرارداداهای جدید نفتی، برای اینکه منافع ملی دچار خسارت نشود مطالبی را به عنوان تعهد و دلسوزی مطرح کردند نه منافع شخصی که تا این حد تهدید می‌شوند.

منبع: بسیج

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: