تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۰ - ۱۱:۰۱ کد مطلب 119487

رنجبرزاده: شایعه پراکنی علیه شهرداری تهران برای به حاشیه بردن حقوق‌های نجومی بود

عضو هیأت رئیسه مجلس گفت:‌ انتخاب هیأت رئیسه شورای شهر تهران توطئه شایعه‌پراکنان را خنثی کرد و آنها نتوانستند با این ترفند به اهداف‌ خود برسند.

به گزارش میدان۷۲، اکبر رنجبرزاده نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به انتخابات اخیر هیأت رئیسه شورای شهر تهران گفت: برخی شایعه پراکنان با انتشار برخی اخبار ناصحیح در مورد شهردار تهران در صدد بودند تا کرسی‌ ریاست شورای شهر را برای جریان مورد حمایت خود به دست آورند که انتخابات اخیر هیأت رئیسه شورای شهر پایتخت توطئه آنها را خنثی کرد.

وی افزود: از سوی دیگر این افراد با شایعه‌پراکنی در مورد شهرداری تهران به دنبال این بودند موضوع حقوق‌های نجومی را که امروز در کانون توجه رسانه‌ها و مردم قرار دارد به حاشیه برانند و آن را در حد یک موضوع فرعی تنزل دهند.

عضو هیأت رئیسه مجلس اظهار داشت: تخریب مدیران کلان کشور که پاکی آنها محرز است، در واقع تخریب سرمایه کشور است که باید از این امر پرهیز داشت.

رنجبرزاده در پایان خاطرنشان کرد: آنچه واضح و روشن است این است که موضوع حقوق‌های نجومی است که باید برخورد شدید با آن صورت پذیرد.

منبع: فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: