تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۱ - ۱۷:۳۹ کد مطلب 119547

استوانه‌های خالی از تفکر انقلابی؛

انقلاب به مردم «پنجاه‌ُ هفتی» نیاز دارد!

هنگامی که عالم دینی غرب‌زده‌های آمریکا دوست را استوانه نظام می‌نامد، مقوله‌ی جریان نفوذ در بدنه انقلاب بیش‌ از پیش به واقعیت نزدیک می‌شود و در چنین شرایطی این مردم هستند که باید هوشیار باشند.

میدان ۷۲ :در سپهر سیاست‌زده، بده‌بستان امری کاملا بدیهی است و کارکشته‌های این عرصه بدون آنکه دادوستدهایشان را کتمان کنند، لابی‌گری را جزوی از کار می‌دانند و نام آن را توافق می‌نهند تا آنچه را که در قبال رسیدن به مقصود فروخته‌اند مسئله‌ای متداول و پیش پا افتاده جلوه دهند.

توافقات پشت پرده زمانی آدمی را در بهت فرو می‌برد که در روز روشن عده‌ای از روحانیون نیز دچار این لابی‌گری‌ها می‌شوند و فلان عالم دینی در اظهاراتی سیاست‌مدارترین روحانی اپوزیسیون را استوانه نظام می‌نامد تا چاکری خویش را به یک خان نشان داده باشد.

آن هنگامی که رهبر معظم انقلاب می‌گفتند دشمن به دنبال نفوذ در بدنه نظام و خدشه‌دار کردن باورهاست، برخی آن را یک احتمال می‌دانستند که امکان به حقیقت پیوستنش در خوشبینانه‌ترین حالت ۵۰ درصد بود و برخی نیز با عصبانیت می‌گفتند این قدر کلمه نفوذ را بزرگ و با آن بازی نکنید!

حال قریب به شش ماه از آن جمله «آقایان! این نفوذ مسئله‌ی مهمّی است… یکی از آماج‌های این نفوذ مسئولانند؛ هدف این است که محاسبات مسئولان را عوض کنند و تغییر بدهند» می‌گذرد و نشانه‌هایی از نفوذ به بدنه روحانیت و ارکان اصلی نظام در خور چشم وارد می‌شود تا آن دسته از اشخاصی که به عنوان نماد مبارزه با اشرافی‌گری و استکبار شناخته می‌شوند، پایه‌گذاران کاخ‌نشینی در ایران پساانقلاب و حامی تفکر دوستی با دشمن را استوانه نظام جمهوری اسلامی ایران معرفی نمایند!

حربه دشمن در قدم اول نفوذ در بین مسئولین می‌باشد و در گام بعدی این مردم هستند که به واسطه همان دست‌اندرکاران تغییر یافته به ورژن آمریکایی در معرض حملات فکری قرار می‌گیرند؛ بی‌شک اگر چنین اتفاقی رخ دهد ریزش‌ها نیز افزایش خواهد یافت و موریانه نفوذ، انقلابی‌ها را خواهد بلعید.

رهبر امروز انقلاب مردم سال ۵۷ را می‌‌طلبد تا فریب امثال بنی‌صدر و بازرگان زمان را نخورند و اجازه ندهند با تحریف اصول اساسی استوانه نظام، اشخاصی لقب گیرند که حتی نمی‌توانند استوانه‌های خانه‌شان را  پایدار سازند و مانع جولان آقازاده‌ها و شهرزادها در عرصه اقتصادی و سیاسی شوند.

منبع :آناج

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: