تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۰۸:۲۵ کد مطلب 119676

احمدی نژاد می خواهد هاشمی باشد!

مخالفین جرییان عدالتخواهی: تنش های موجود میان احمدی نژاد و هاشمی رفسنجانی نگاه کنیم میبینیم در نتیجه هاشمی محبوبیت گذشته خود را باز یافته و احمدی نژاد بیشتر این موضوع را در سر می پروراند که چرا من پا جای پای آیت الله نگذارم!

به گزارش میدان۷۲، باز هم مخالفین جریان عدالتخواهی و  دکتر احمدی نژاد بنابر ادعاهای بی اساس خود این بار مدعی شدند احمدی نژاد میخواهد هاشمی باشد! در ادامه تحلیل را میخوانیم: در عصر معاصر نیز چهره هایی بوده اند که به خاطر حواشی فراوان و سومدیریت های دوران حضورشان در قدرت مردم از آنها یاد می کنند. هشت سال دولت نهم ودهم به ریاست محمود احمدی نژاد بازه ای بود که مشکلات فراوانی به خصوص در عرصه اقتصادی و دیپلماسی رخ داد که از اذهان عمومی پاک نشده است.

این مسائل سبب شده است تا دیگر در جامعه میل و رغبتی برای بازگشت مدیران سال های نه چندان دور به عرصه مدیریت کشور نباشد ولی برخی با فضاسازی سعی دارند تا به گونه ای القا کنند که او توانایی حضور دوباره و رای آوری بالا را درکشور دارد.

از سوی دیگر عده ای نیز از رد صلاحیت این افراد می گویند. اقدامی که بیشتر می تواند به محبوبیت این افراد کمک کند. محمود احمدی نژاد که این روزها این شرایط را تجربه می کند در سال ۹۲ که شاهد محبوبیت چند برابری آیت الله هاشمی رفسنجانی به دلیل رد صلاحیت ایشان توسط شورای نگهبان بود، حال تصمیم گرفته است خود را در مسیبر هاشمی قرار دهد.

احمدی نژاد می خواهد هاشمی باشد

برخی معتقد هستند که این فرد نه نیازی به بازگشت به قدرت دارد و نه توانایی حضور در عرصه ریاست جمهوری، او تنها می خواهد در فضای سیاسی باقی بماند و نقش لیدر را برای یک جریان سیاسی قدرتمند اجرا کند.

موضوعی که شاید به حق باشد ولی با شرایط موجود شدنی نیست. احمدی نژاد تصور می کرد در عرصه سیاسی ایران با شعار دادن و تخریب چهره های اصلی این نظام می تواند خود را به عنوان چهره ای ماندگار در میان بدنه اجتماعی ایران ثبت کند ولی تیرش به سنگ خورد.

امروز زمانیکه وی به گذشته و تنش های موجود میان او و هاشمی رفسنجانی نگاه می کند اما در نتیجه هاشمی محبوبیت گذشته خود را باز یافته بیشتر این موضوع را در سر می پروراند که چرا من پا جای پای آیت الله نگذارم!

در جریان شایعاتی که درباره آینده احمدی نژاد مطرح می شود باید به این موضوع توجه کرد که در نهایت این مردم هستند که اصلی ترین فیلتر نظام به حساب می آیند و تصمیم نهایی را برای آینده خواهند گرفت.

منبع: نامه نیوز

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: