تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۱۰:۵۲ کد مطلب 119695

پروانه سلحشوری:

نمایندگان تهران موضوع واگذاری املاک در شهرداری را پیگیری می‌کنند

با توجه به گزارش‌هایی که در مورد فساد در شهرداری تهران منتشر شده، نمایندگان مجلس به خصوص نمایندگان مردم تهران در این زمینه حساسیت ویژه‌ای دارند لذا با کلید زدن تحقیق و تفحص قصد دارند صحت و سقم این گزارش ها را بررسی کنند.

به گزارش میدان۷۲، نماینده مردم تهران در مجلس با تاکید بر لزوم بررسی گزارش های مربوط به فساد در شهرداری تهران ابراز امیدواری کرد که نمایندگان تهران بتوانند با کمک رسانه ها سحت و سقم این گزارش‌ها را بررسی کنند.

پروانه سلحشوری در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: با توجه به گزارش‌هایی که در مورد فساد در شهرداری تهران منتشر شده، نمایندگان مجلس به خصوص نمایندگان مردم تهران در این زمینه حساسیت ویژه‌ای دارند لذا با کلید زدن تحقیق و تفحص قصد دارند صحت و سقم این گزارش ها را بررسی کنند.

وی افزود: ما با فساد در هر جا و توسط هر شخصی مخالفیم و فارغ از اصلاح طلبی و اصول گرایی چه این فساد مربوط به دولت آقای روحانی یا دولت دیگر و یا هر نهاد و ارگان دیگری باشد، با آن مقابله خواهیم کرد و قطعاً یکی از اولویت های ما پیگیری فساد اداری خواهد بود.

این نماینده مجلس با بیان اینکه پیگیری فساد در شهرداری تهران ماهیت سیاسی ندارد تاکید کرد: مگر زمانی که در مورد حقوق های غیرمتعارف بحث هایی مطرح می شد ما مخالفتی با آن داشتیم؟ رئیس جمهور و مقام معظم رهبری هم بر برخورد با این موضوع تاکید کردند. طبیعتاً شهرداری هم مستثنی نیست و باید فساد را در هر جایی پیگیری کرد و ریشه آن را شناخت.

سلحشوری در پایان ابراز امیدواری کرد که نمایندگان تهران بتوانند با همکاری رسانه ها به عنوان رکن چهارم دموکراسی پرونده فساد در شهرداری را پیگیری کنند.

منبع: ایسنا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: