تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۷ - ۰۷:۳۹ کد مطلب 119779

دیدار جمعی از اصولگرایان کهگیلویه و بویر احمد با دکتر احمدی نژاد+ عکس

جمعی از اصولگرایان کهگیلویه بزرگ با همراهی حجت‌الاسلام بزرگواری نماینده سابق این شهرستان‌ها با محمود احمدی‌نژاد دیدار کردند.این دیدار در دفتر دکتر احمدی‌نژاد در تهران صورت گرفته و حاضران خواستار سفر هر چه سریعتر او به استان کهگیلویه و بویراحمد شدند.

به گزارش میدان ۷۲ جمعی از اصولگرایان کهگیلویه بزرگ با همراهی حجت‌الاسلام بزرگواری نماینده سابق این شهرستان‌ها با محمود احمدی‌نژاد دیدار کردند.این دیدار در دفتر دکتر احمدی‌نژاد در تهران صورت گرفته و حاضران خواستار سفر هر چه سریعتر او به استان کهگیلویه و بویراحمد شدند.
گفتنی است در روزهای اخیر و به خصوص بعد از سفر رئیس‌جمهور دکتر حسن روحانی به استان کهگیلویه و بویراحمد، برخی از حامیان محمود احمدی‌نژاد خواستار سفر وی به این استان شده‌اند.

محمدرحیم دهرابپور، رئیس ستاد احمدی‌نژاد در دوره‌های نهم و دهم انتخابات ریاست جمهوری در کهگیلویه و بویراحمد نیز قبل از این با وی دیدار داشت.

بنابر این گزارش؛ اسامی افراد: جعفری فرماندار سابق کهگیلویه, صمدیان بخشدار سابق چاروسا, بهمن محمدی بخشدار سابق سوق, صمدی معاون سابق اداری مالی آموزش و پرورش, بزرگواری, جمالی بخشدار سابق لنده, حاج مشتاقی رییس سابق آموزش و پرورش چاروسا, حاج فاطمی رییس سابق آموزش و پرورش دهدشت و عبدالعزیز موسوی بخشدار سابق چرام، نورالدینی رییس سابق آ پ دیشموک

bzrgvari (2)

bzrgvari (1)  bzrgvari (3) bzrgvari (4)

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: