تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۰ - ۱۲:۳۰ کد مطلب 119936

شریعتمداری: روحانی و احمدی‌نژاد گزینه‌های پرخطر انتخاباتی‌اند

چهره ها وگروه های سیاسی مدعی انقلابی بودن در ادامه اشتباهات گذشته خود باز هم همان خط غفلت را دنبال کردندو اتهاماتی که منجر به، روی کار آمدن دولت یازدهم شد را تکرار کردند.

به گزارش میدان۷۲، چهره ها وگروه های سیاسی مدعی انقلابی بودن در ادامه اشتباهات گذشته خود باز هم همان خط غفلت را دنبال کردندو اتهاماتی که منجر به، روی کار آمدن دولت یازدهم شد را تکرار کردند، درجدیدترین اظهار نظر این جریان حسین شریعتمداری، درمصاحبه با تسنیم چنین گفت:

اگر احمدی نژاد را با حق بسنجیم نمره بسیار پایین می‌گیرد. شریعتمداری ضمن تایید صحبتهای محمد جواد لاریجانی گفت: احمدی نژاد هم دنبال رابطه با امریکا بود. ما به احمدی نژاد گفتیم که می‌دانید چرا آمریکا تحویلت نگرفت؟ چون می‌دانند که تصمیم در مورد رابطه با آمریکا با تو نیست.

وی گفت: احمدی نژاد در جریان ۱۱ روز خانه نشیبنی مقابل آقا ایستاد. این را می‌توانید از آقای آقا تهرانی و زاکانی  که به دیدار احمدی نژاد رفتند بپرسید. در موضوع مشایی نیز آقا به او نامه دادند تا او را برکنار کند اما تمکین نکرد و کار را به جایی رساند که حضرت آقا مجبور به علنی کردن نامه شدند.

شریعتمداری افزود: هیچ کس دسترسی به نامه‌های سری آقا ندارد. انتشار نامه توسط ابوترابی فرد با هماهنگی رهبری انجام شد. واکنش احمدی نژاد این بود که ۱۸ پست به مشایی داد و او را از معاون اول قوی‌تر قرار داد.

وی افزود: احمدی نژاد دو میدان رای دارد یکی حزب اللهی‌ها و دیگری اقشار مستضعف. حزب اللهی‌ها بعد از اینکه ببینند او مقابل آقا ایستاده به او رای نمی‌دهند. البته به نظرم بعید است شورای نگهبان او را تایید صلاحیت کند چون در جریان این موضوعات است.

مدیر مسئول روزنامه کیهان احمدی نژاد و روحانی را هر دو بسیار خطرناک دانست و گفت: ما به وظیفه عمل می‌کنیم و نیازی نیست بین دو گزینه پر خطر انتخاب کنیم.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: