تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۱ - ۱۸:۱۰ کد مطلب 120030

جهت حضور در جشن بزرگ ولایت؛

دکتر احمدی نژاد، پنجشنبه به گرگان سفر خواهد کرد

ه گزارش میدان ۷۲ به نقل از مهر مردم کتر احمدی نژاد رئیس دولتهای نهم و دهم در ادامه سخنرانی های تبیینی خود در باره مبانی و آرمانهای انقلاب و بازخوانی خط امام (ره) و رهبری ، روز پنجشنبه در اجتماع مردم گرگان سخنرانی خواهد کرد.

به گزارش میدان ۷۲ به نقل از مهر مردم کتر احمدی نژاد رئیس دولتهای نهم و دهم در ادامه سخنرانی های تبیینی خود در باره مبانی و آرمانهای انقلاب و بازخوانی خط امام (ره) و رهبری ، روز پنجشنبه در اجتماع مردم گرگان سخنرانی خواهد کرد.

رئیس جمهور سابق از آغاز سال جاری تا کنون در اجتماعات بزرگ مردم در شهرهای آمل ، جیرفت، زنجان ، ملارد ، شال ، بافق و قزوین و همچنین در سه منطقه از شهر تهران حضور یافته و با سخنان روشنگرانه خود ، ضرورت توجه مدیران و مسئولان کشور به آرمانهای انقلاب و بازاندیشی در بیانات بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران را مورد تاکید قرار داده است.
در ادامه این سفرها ، دکتر احمدی نژاد روز پنجشنبه این هفته مصادف با ۲۵ شهریور ماه و در آستانه فرارسیدن عید سعید غدیر ، در مراسمی که با عنوان جشن بزرگ ولایت تد مسجد جامع گرگان برگزار می شود، برای هزاران تن از مردم این شهر سخنرانی خواهد کرد.

  1. اسفندیار :
    آیا موافقید؟ Thumb up 3 Thumb down 0

    می رود محمود مان استان به استان
    پا نهد گرگان یقین گردد گلستان

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: