تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۳ - ۰۹:۴۹ کد مطلب 120072

محسن غرویان: احمدی نژاد به دنبال تشکیل دولتی در درون دولت است

نباید به راحتی از سخنان و اقدامات احمدی نژاد عبور کرد. به نظرم، می توان از این صحبت ها این برداشت را کرد که می خواهند در خود دولت یک دولت دیگر را تشکیل دهند. من خیلی وجه قانونی و وجیهی برای این حرف ها و این حرکات نمی بینم، البته احمدی نژاد یک روحیه ای دارد که خود رای و مستقل عمل می کند و خیلی توجهی به مسائل حاشیه خودش ندارد و تنها میخواهد قدرت را در دست بگیرد.

به گزارش میدان۷۲، باز هم محسن غرویان دست ازتخریب  دکتر احمدی نژاد برنداشته است واینبارمحبوبیت رئیس جمهور سابق در بین مردم را باعث رعب ووحشت مردم قلمداد کرده است؛ صحبت های غرویان را درادامه میخوانیم:

آیت الله محسن غرویان در مورد احکام صادره توسط رئیس جمهور سابق گفت: نمیدانم این صحبت ها به چه معناست و چرا چنین احکامی را صادر کردند و آیا اصلا این موضوعات در محدوده کاری ایشان هست یا خیر؟ واقعا جای سوال و ابهام دارد.
وی ادامه داد: نباید به راحتی از سخنان و اقدامات احمدی نژاد عبور کرد. به نظرم، می توان از این صحبت ها این برداشت را کرد که می خواهند در خود دولت یک دولت دیگر را تشکیل دهند. من خیلی وجه قانونی و وجیهی برای این حرف ها و این حرکات نمی بینم، البته احمدی نژاد یک روحیه ای دارد که خود رای و مستقل عمل می کند و خیلی توجهی به مسائل حاشیه خودش ندارد و تنها میخواهد قدرت را در دست بگیرد. 
غرویان تصریح کرد: احمدی نژاد به دنبال این است که دوباره تحت هر شرایطی که شده است قدرت را دوباره در دست بگیرد و فرقی هم نمی کند که چه حاشیه ای برایش درست شود.
وی ادامه داد: با توجه به فضایی که آقای روحانی در جامعه بوجود آورده، به نظر می رسد احمدی نژاد شانسی برای پیروزی نداشته باشند ولی یک عده ای هستند که می خواهند ایشان همچنان در جامعه ، قدرت و در صحنه باشد به همین دلیل هر اتفاقی می افتد از طریق فضای مجازی اعلائم می کنند.
این استاد حوزه خاطرنشان کرد: برخی افراد به کمک احمدی نژاد می آیند و به مردم آمار  دروغ از محبویت و پایگاه اجتماعی ایشان می دهند. این موضوع باعث رعب و وحشت مردم در جامعه می شود.
منبع: انتخاب
  1. ناشناس :
    آیا موافقید؟ Thumb up 9 Thumb down 1

    انشاالاه قدرت که نه مسولیت را که بدست گرفت جایی دیگر برای شماها نمی ماند

  2. ناشناس :
    آیا موافقید؟ Thumb up 9 Thumb down 1

    وقتی میدونید احمدی نژاد شانسی برای پیروزی در انتخابات ندارد چرا اینقدر دلهره دارید ومدتیست خواب از چشمتان رفته است تازه هنوز خبری از احمدی نژاد نیست اگر بگه میام وزیز بهداشت باید تختهای بیمارستان قلب رو ده برابر کنه میگی نه حالامیبینیم

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: