تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۴ - ۱۲:۰۷ کد مطلب 120166

مصلحی: دشمن به دنبال دورکردن مردم و مسئولان از ولایتمداری است

مشاور عالی نمایندگی ولی فقیه در سپاه گفت: دشمن با ایجاد تردید، تهدید، دادن وعده های دروغ و غفلت به دنبال ایجاد فاصله میان مسئولان، نخبگان و مردم از ولایت فقیه و تضعیف ولایتمداری است.

به گزارش میدان۷۲، حجت الاسلام حیدر مصلحی چهارشنبه در یادواره ۱۱۴شهید حوزه والعادیات یزد با اشاره به آیاتی از سوره مائده گفت: بر اساس آیات قرآن کسانی که ایمان آوردند و انقلابی هستند، نباید ولایتمدار یهود و نصارا شوند.
وی یادآور شد: حدود ۳۸ سال است این انقلاب اسلامی در مسیر ولایتمداری با استکبار جنگیده و در عین جنگ، امنیت داشته که البته این امنیت به سادگی به دست نیامده و هزینه سنگینی به همراه داشته است.
مصلحی ادامه داد: امنیت امروز جمهوری اسلامی در کدام کشور اروپایی وجود دارد مگر وحشت کشورهای اروپایی و آمریکایی یا جیره خواران آنها در همسایگی خودمان را نمی بینید که چه وضعیتی دارند.
مشاور عالی نمایندگی ولی فقیه در سپاه گفت: وقتی در ترکیه کودتا شد ابتدا گفتند آمریکا بانی کودتا بوده اما چند روز بعد به آمریکا ابراز ارادت کردند ولی باز هم امنیت برای آنان بوجود نیامد و هر روز انواع بمب گذاری ها را می بینند.
مصلحی خاطرنشان کرد: امنیت نظام جمهوری اسلامی نه تنها در منطقه بلکه در دنیا بی نظیر است و جبهه استکبار تلاش خود را برای از بین بردن این امنیت به کار بسته که مهمترین دلیل امنیت پایدار کشور پیروی مردم از ولایت و حمایت آنها از نظام است.
این مسئول با اشاره به نقشه های زیاد دشمنان برای دور کردن مردم از خط شهدا و ولایتمداری تاکید کرد: یکی از سرمایه گذاری های دشمن با بحث نفوذ این است که در سه مقوله مسئولان ، نخبگان و مردم اشتباه محاسباتی در انتخاب صحیح مسیر ایجاد کند.
وزیر اطلاعات دولت دهم تصریح کرد: شهدا در دوران دفاع مقدس و امروز در دفاع از حریم ولایت به این جمع بندی رسیدند که در مسیر دفاع از حرم در زمان حاضر پیش بروند و عده ای همچون حاج قاسم ها ماندند تا راه ولایتمداری را ادامه دهند، اما دشمن می خواهد این مسیر را منحرف کرده و مسیر مقابله با انقلاب را باز کند.
در این مراسم پیکر مطهر شهید مدافع حرم سیدسردار موسوی نیز با حضور پرشور مردم تشییع شد.

منبع: ایرنا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: