تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۴ - ۱۸:۴۳ کد مطلب 120206

مبارزه با مدیریت‌های خودخواه، خودبرتربین و مستکبر بسیار مهم است

دکتر احمدی نژاد: جوانان انقلابی ایران اسلامی در اوج آرمان‌خواهی هستند

به گزارش میدان ۷۲ محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور سابق، در حاشیه مراسم ختم همسر سرلشکر صالحی در جمع خبرنگاران، با اشاره به اهمیت آرمان‌های والای امام و رهبری عنوان داشت: پیگیری آرمان‌های امام و رهبری راهی جز تغییر الگوهای جامعه و پیگیری ارزش‌های والای اسلامی ندارد. وی افزود: آرمان‌های امام و رهبری به میدان آمدند تا […]

به گزارش میدان ۷۲ محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور سابق، در حاشیه مراسم ختم همسر سرلشکر صالحی در جمع خبرنگاران، با اشاره به اهمیت آرمان‌های والای امام و رهبری عنوان داشت: پیگیری آرمان‌های امام و رهبری راهی جز تغییر الگوهای جامعه و پیگیری ارزش‌های والای اسلامی ندارد.

وی افزود: آرمان‌های امام و رهبری به میدان آمدند تا مدیریت‌ها را اصلاح کنند و روش‌‌های الهی را جایگزین روش‌های غیرالهی نمایند.
رئیس جمهور سابق کشورمان با بیان اینکه مبارزه با مدیریت‌های خودخواه، خودبرتربین و مستکبر بسیار مهم است، تأکید کرد: جوانان در اوج آرمان‌ خواهی هستند و آرمان‌های امام و رهبری را پیگیری می‌کنند. اگر جوانان‌ در میادین آرمان‌خواهی فعال نباشد موفقیت به دست نخواهد آمد.
در تمام جوامع وقتی به جوان‌ها می‌رسیم می‌بینیم که آرمان‌خواهی شدت بیشتری یافته و به اوج خود می‌رسد.
رئیس جمهور سابق کشورمان ادامه داد: جوانان ایران اسلامی همه آرمان‌خواه و به دنبال پیگیری اهداف والای انقلاب اسلامی هستند.
منبع:باشگاه خبرنگاران

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: