تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۱۱:۲۴ کد مطلب 120353

فرازهایی از بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار هیئت دولت نهم 84/6/8

می گویند اقتصاد باید از دین جدا باشد

به گزارش میدان ۷۲ فرازهایی از بیانات رهبر فرزانه انقلاب در دیدار با رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت نهم در شهریور ۸۴ را در ادامه میخوانید: دولت اسلامی دشمنانی هم دارد. دولت اسلامی دو دسته دشمن دارد؛ یک دسته دشمنان شناخته شده هستند. همه‌ی سلطه‌گران و دیکتاتورهای دنیا به دلایل واضح دشمن دولت اسلامیاند؛ […]

به گزارش میدان ۷۲ فرازهایی از بیانات رهبر فرزانه انقلاب در دیدار با رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت نهم در شهریور ۸۴ را در ادامه میخوانید:

دولت اسلامی دشمنانی هم دارد. دولت اسلامی دو دسته دشمن دارد؛ یک دسته دشمنان شناخته شده هستند. همه‌ی سلطه‌گران و دیکتاتورهای دنیا به دلایل واضح دشمن دولت اسلامیاند؛ چون دولت اسلامی با اصل سلطه و دیکتاتوری مخالف است. کسانی هستند که به دین یا به ورود دین در عرصه‌ی زندگی معتقد نیستند – به اصطلاح سکولارها – اینها هم با دولت اسلامی مخالفند؛ میگویند اقتصاد باید از دین جدا باشد، سیاست از دین جدا باشد، زندگی اجتماعی از دین جدا باشد، تحرکات و نشاطهای مردمىِ عمومی از دین جدا باشد. مخالفت‌ها هم در طیف وسیعی انجام میگیرد؛ از مخالف بودن، تا مخالفت کردن، تا معارضه‌های جدی کردن. مترفین بین‌المللی – یعنی ثروتمندان عظیم جهانی که نفت و منابع عمده‌ی جهانی را در اختیار خودشان میخواهند و برای این کار دارند حداکثر تلاش علمی و عملی را میکنند – اینها هم جزو دشمنان بیرونی دولت اسلامیاند. عرض کردیم دشمن‌ها لزوماً دشمنی نمیکنند؛ بعضی از آنها دشمن‌اند، بعضی دشمنی کردنشان به صورت مخالفت و اعتراض است، بعضی وارد میدان میشوند و گلاویز میشوند. بنابراین انواع و اقسام دشمنی وجود دارد و باید با هر کدام به نحوی برخورد کرد.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: