تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۸ - ۱۲:۴۷ کد مطلب 120678

اطاعت از رهبر انقلاب گام نهادن در مسیر سعادت است

وزیر سابق راه و شهرسازی تأکید کرد که با اطاعت از رهبر انقلاب در مسیر سعادت و خوشبختی دنیا و آخرت گام برمی‌داریم.

به گزارش میدان۷۲، علی نیکزاد با اشاره به توصیه رهبر انقلاب به رئیس جمهوری سابق اظهار کرد: حقیقتاً این توصیه حکیمانه رهبر معظم انقلاب یادآور حدیث جامع و بسیار گرانقدر حضرت امام رضا(ع) است که می‌فرمایند امامان(ع) نسبت به مومنان از پدر و مادرانشان مهربانتر و دلسوزتر هستند؛ حال در هر وضعیتی که باشیم، کافی است با توجه به این کلام روحبخش حضرت امام رضا (ع) بیندیشیم و تأمل کنیم که همواره از امام و ولی فقیه لطف و احسان به همراه خیر و خوبی به ما می‌رسد.

وزیر سابق راه و شهرسازی با تأکید براینکه دین مبین اسلام توصیه کرده که انسان‌ها را با نیت‌هایشان و خودمان را با رفتارمان بسنجیم، افزود: اگر بزرگی می‌فرماید فلان کار را انجام ندهیم، باید آن را دلسوزی بدانیم. اگر این کار را کردیم، یقین داشته باشیم از برکات و آثاری چون آمرزش و فضل خداوندی بهره می‌بریم، ضمن اینکه از سعادت دنیوی و اخروی سود می‌گیریم و رستگار و خوشبخت می‌شویم یعنی با اطاعت از رهبران الهی گام در مسیر اطاعت الهی می‌گذاریم.

نیکزاد با تأکید براینکه با اطاعت از رهبر فرزانه انقلاب در مسیر سعادت و خوشبختی دنیا و آخرت گام برمی‌داریم، گفت: رهبر معظم انقلاب از هر حیث به امور مملکت و جهان اشرافیت دارند و نگاه ایشان به موضوعات با توجه به اشرافیتشان عمیق‌تر است.

وی ادامه داد: تبعیت آقای احمدی‌نژاد از رهبر معظم انقلاب موجب خشنودی دوستان ولایت و نظام و یأس و ناامیدی دشمنان شد و این اقدام وی تأکید بر اصل ولایت‌پذیری‌شان بوده و هست.

منبع: تسنیم

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: