تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۱ - ۱۲:۰۰ کد مطلب 120780

طبیب‌زاده: دیگر عضو جبهه پایداری نیستم

زهره طبیب‌زاده گفت: از آنجایی که بنده به دلیل مشغله کاری نمی‌توانستم در شورای مرکزی جبهه پایداری آن طور که باید و شاید حضوری فعال داشته باشم،‌ از ادامه حضور در شورا معذور شده و دیگر عضو جبهه پایداری نیستم.

به گزارش میدان۷۲، زهره طبیب‌زاده پیرامون نحوه ورود اصولگرایان به رقابت سیاسی سال ۹۶ اظهار داشت: بهتر است اصولگرایان با یک کاندیدا وارد انتخابات ریاست جمهوری سال آینده شوند.

این فعال اصولگرا ادامه داد: اگر تعداد کاندیداهای اصولگرایان زیاد باشد، آرا میان آنان توزیع می‌شود و به همین جهت شانس انتخاب یکی از آن‌ها در مقابل کاندیدای واحد طرف مقابل کم می‌شود پس بهتر است اصولگرایان برای انتخابات سال آینده بر روی یک نفر متمرکز شوند.

وی با اشاره به احتمال اجماع اصلاح‌طلبان و اعتدالیون روی حمایت از روحانی برای انتخابات ریاست جمهوری سال آتی، تصریح کرد: بر این اساس بهتر است اصولگرایان نیز برای انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ یک کاندیدای واحد داشته باشند.

طبیب‌زاده در خصوص نحوه تشکیل شورای عالی اصولگرایان برای انتخابات سال ۹۶، گفت: این شورا از گذشته وجود داشته و کم و بیش با همان ترکیب ادامه پیدا می‌کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: از آنجایی که بنده به دلیل مشغله کاری نمی‌توانستم در شورای مرکزی جبهه پایداری آن طور که باید و شاید حضوری فعال داشته باشم،‌ از ادامه حضور در شورا معذور شده و دیگر عضو جبهه پایداری نیستم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: