تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۴ - ۱۳:۵۰ کد مطلب 120993

شجونی:چرا به مسکن مهر احمدی‎نژاد گفتند مزخرف /احمدی‌نژاد از دست این دولت عصبانی و آتشی شد

عضوجامعه روحانیت معتقد است که اصولگرایان و جامعتین از روحانی درانتخابات سال ۹۶ حمایتی نخواهند کرد.

به گزارش میدان۷۲، حجت‌السلام جعفر شجونی، عضو جامعه روحانیت مبارز در خصوص حواشی اخیر پیرامون انصراف احمدی‌نژاد از حضور در انتخابات و اینکه آیا پس از این موضوع تفکر وی تمام شده است، گفت: چگونه می‌توانیم بگویم که تمام شده او پس از سخنان رهبری به آستانه اشرفیه رفت. البته نمی‌شود ایشان را منع کرد و بگویم مثلا نماز جمعه یا جای دیگری نرود ؛ او هم آدم است و تفکراتی را دارد .

وی با بیان اینکه احمدی نژاد اصلا از روحانی حمایت نمی‌کند، ادامه داد: احمدی‌نژاد آن همه زحمت کشید و مسکن مهر را درست کرد بعد این دولت گفت همه مزخرف بوده است؛ به همین دلیل احمدی نژاد آتشی و عصبانی شد و خواست که در عرصه انتخابات حضور پیدا کند. مردم نیز از وی استقبال کردند.

شجونی با اشاره به احتمال حمایت اصولگرایان از روحانی، گفت: تاکنون فقط یک نفر چنین حرفی زده و آن هم آقای مصباحی مقدم است که اشتباه کرده است. نه در جامعه روحانیت و نه در جامعه مدرسین کسی از روحانی حمایت نمی‌کند.

عضو جامعه روحانیت با بیان اینکه ممکن است فقط روحانی از نیامدن احمدی‌نژاد خوشحال شود، تصریح کرد: شاید فقط روحانی خوشحال شود که رقیبش از انتخابات کنار رفته است. احمدی نژاد اگر همان زمان انتخابات نام نویسی می‌کرد، کار قانونی کرده بود اما هنوز که خبری از انتخابات نشده او فعالیت انتخاباتی می‌کرد.

منبع: نامه نیوز

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: