تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۱۵:۴۱ کد مطلب 121269

رفتار جریان احمدی‌نژاد قابل‌ پیش‌بینی و کنترل نیست

به گزارش میدان ۷۲ علی بختیار عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، درباره منع رهبری از حضور محمود احمدی‌نژاد در انتخابات ریاست جمهوری اردیبهشت‌ماه سال آینده، گفت: رهبر انقلاب به‌‌ همان شکل که از تمامی روسای جمهور حمایت کردند، از احمدی‌نژاد نیز در طول هشت سالی که رییس جمهور بود، پشتیبانی کردند اما […]

به گزارش میدان ۷۲ علی بختیار عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، درباره منع رهبری از حضور محمود احمدی‌نژاد در انتخابات ریاست جمهوری اردیبهشت‌ماه سال آینده، گفت: رهبر انقلاب به‌‌ همان شکل که از تمامی روسای جمهور حمایت کردند، از احمدی‌نژاد نیز در طول هشت سالی که رییس جمهور بود، پشتیبانی کردند اما احمدی‌نژاد تنها رییس جمهوری بود که با ۱۱روز خانه‌نشینی داشت. او گفت: قطعاً‌ دوستداران نظام و انقلاب نخواهندگذاشت احمدی‌نژاد به‌عنوان رئیس‌جمهور به دولت برگردد. عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی همچنین اعلام کرد: امکان دارد احمدی‌نژاد به دنبال این باشد که با بازگشت به قدرت مانع از رسیدگی به تخلف‌های دولت نهم و دهم شود اما واقعیت این است که این شیوه‌ها بی‌فایده است.
به گزارش ایلنا، بختیار در تحلیل واکنش احمدی‌نژاد به توصیه رهبری، گفت: جریان احمدی‌نژاد کاملاً در رفتار سیاسی خود کاملاً متزلزل است و این مسئله را در هشت سال ریاست‌جمهوری در دولت‌های نهم و دهم و پس از‌ آن، نشان داده است. به دلیل همین تزلزل جدی، به هیچ‌وجه قابل‌پیش‌بینی و قابل‌کنترل نیست و مواضع روشنی ندارد و وجود چنین فردی برای اداره حوزه اجرایی کشور به مصلحت نیست.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: