تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۴ کد مطلب 121512

روایت حاجی‌دلیگانی از نشست غیرعلنی مجلس با وزیر خارجهظریف:

علی‌رغم مخالفت ترکیه، با تاکید ایران عراق و مصر نیز در نشست لوزان حضور پیدا کردند

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر امور خارجه در جلسه غیرعلنی مجلس عنوان کرد که علی‌رغم مخالفت‌های ترکیه، با تاکید ایران کشورهای عراق و مصر نیز در نشست لوزان حضور پیدا کردند.

 به گزارش میدان ۷۲ نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر امور خارجه در جلسه غیرعلنی مجلس عنوان کرد که علی‌رغم مخالفت‌های ترکیه، با تاکید ایران کشورهای عراق و مصر نیز در نشست لوزان حضور پیدا کردند.
حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به جلسه غیرعلنی امروز مجلس با وزیر خارجه، گفت: در این جلسه وزیر امور خارجه گزارشی را از نتایج نشست لوزان ارائه کرد، البته این مطالب در واقع همان مطالبی بود که در رسانه‌ها نیز منتشر شده است و وزیر به طور کلی به این مسائل اشاره کرد.
وی افزود: وزیر امور خارجه عنوان کرد که تاکید ایران در خصوص نشست لوزان بر این بود تا عراق و مصر نیز در این نشست حضور داشته باشند و علی‌رغم مخالفت‌های ترکیه خواسته ایران در این باره محقق شد و عراق و مصر نیز در نشست لوزان حضور پیدا کردند.
نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: به نظر من پس از تنش وزیر امور خارجه با نمایندگان در جلسه سوالی که چند روز قبل برگزار شد این نشست با هدف تلطیف فضای موجود در مجلس در خصوص وزیر امور خارجه برگزار شده است.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: