تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۷:۱۹ کد مطلب 121690

درخواست کارکنان رسمی نفت از رییس جمهور+اصل نامه

جمع کثیری از کارکنان رسمی صنعت نفت در نامه ای به رئیس جمهور خواستار برطرف شدن مشکلاتشان شدند.

به گزارش میدان۷۲،  متن نامه به شرح زیر است :

 

  ریاست محترم جمهور
جناب آقای دکتر روحانی

با سلام و احترام
بی مقدمه و بدون اطناب از تدابیر اتخاذ شده ی جنابعالی مبنی بر پذیرش استعفای سه تن از وزرای کابینه تان در ماه های پایانی دور اول ریاست شما بر قوه ی مجریه ی این مملکت صمیمانه تشکر و حمایت می کنیم. چرا که این سه وزرات خانه از مهمترین ارگان های تاثیر گذار در فضای کنونی جامعه ی ما می باشند.
اما رییس جمهور محترم ، آیا این روزها از حال سربازان خط مقدم جبهه ی اقتصادی دستگاه تحت مدیریتتان خبر دارید؟ آیا می دانید که رزمندگان بی منت صنعت نفت این مرز و بوم چند ماه است که به دنبال احقاق حق مسلمشان هستند؟ همان حقی که شما و مجلس محترم شورای اسلامی بر آن ها روا دانسته اید؟
– از اجرای قانون اختیارات وزارت نفت با شما سخن می گوییم که این روزها بررسی و اجرای آن در پیچ و خم های طولانی وزارتخانه ی مربوطه گیر کرده و انگار صدای ما به گوش هیچ یک از افراد آن تشکیلات ذیربط نمی رسد.

 – از حذف یکباره چندین هزار سمت در رده ‌های مختلف شغلی در کلیه ی ارگانهای تابعه ی وزارت نفت با شما سخن می گوییم که بی هیچ توجیه خاصی کماکان ادامه دارد.
 – از بالا بردن سن بازنشستگی از ۶۰ سال به ۶۵ سال و قابل ارتقاء به ۷۰ سالگی با شما می گوییم که به دلایل نا معلوم تصویب و اجرایی گردید.
 – از وخامت اوضاع روحی کارکنان جوان آن وزرات مبنی بر عدم تامین معیشتشان با شما حرف می زنیم که علی رغم  تحمل ساعات کار طولانی در شرایط سنگین و طاقت فرسا، دستمزدهایشان کفاف زندگی هایشان را نمی دهد.

آقای دکتر روحانی، با فرض اینکه حضور جناب آقای مهندس بیژن زنگنه و مدیریت کلان ایشان از جنبه ی پیشبرد اهداف دولت متبوع شما کاملا کارآمد و مفید بوده است اما نباید این واقعیت به دست فراموشی سپرده شود که این کارمندان شریف و خدوم صنعت وزین نفت هستند که نیل به اهداف والای نظام اسلامی در زمینه های اقتصادی را امکان پذیر می سازند و نادیده گرفتن مطالبات به حق این عزیزان نتیجه ای جز سرخوردگی و یاس را به دنبال نخواهد داشت.

 اینک که پس از بارها نامه نگاری و ارسال درخواست از سوی کارکنان صنعت نفت ، با کمال تاسف شاهد آن هستیم گوش شنوایی جهت استماع مشکلات کارکنان وجود ندارد ، این موضوع ما را بر آن داشت آخرین عریضه را حضور ریاست محترم جمهور تقدیم نماییم و امید آن داریم از سوی آن مقام موضوع به صورت ویژه مورد بررسی قرار گیرد.مزید استحضار اینکه  کارکنان صنعت نفت به نشانه اعتراض به وضع موجود و همچنین اعلام عدم رضایت عملکرد وزیر محترم نفت ، به زودی تجمع صنفی برگزار خواهند نمود.

 با احترام
از طرف جمع کثیری از

                                                                                                                                    کارکنان شاغل در صنعت نفت

۵۰۸۲۱۹۰۲۳۳۹۷۶

منبع : نفت ما

 1. بیسواد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  بهتره در این جبهه اقتصادی جانباز نشوید نه بهتر جانباز شوید به نظرم این کار زودتر به نتیجه میرسه همین کاری که از سوی جهاد کشاورزی و کمیته امداد به آن جانباز دفاع مقدس پیشنهاد شده شما بروید و مشغول شوید!!!!!
  http://72sq.com/news/121683/%d8%ac%d8%a7%d9%86%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c-%da%a9%d9%87-%d9%85%d8%b3%d8%a6%d9%88%d9%84%d8%a7%d9%86-%d8%a8%d9%87-%d9%87%d9%85%d8%b3%d8%b1%d8%b4-%da%af%d9%81%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%a8%d8%b1%d9%88-%da%af

 2. علی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  اینا ماهی حدود ده میلیون حقوق میگیرن میگن کفاف زندگیمون رو نمیده .نمیدونن تو وزارتخونه های دیگه کارسشناسان ارشد ومهندسین دارن ماهی دومیلیون حقوق میگیرن.جل الخالق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: