تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۱ - ۱۱:۱۰ کد مطلب 121726

دکتر سعید زیباکلام در دیدار با خانواده یاشار سلطانی:

جریان‌های مختلف آلوده به فساد شده‌اند/ این روند انقلاب را با تهدید و خطر بزرگی مواجه کرده است

مایه تاسف است به جای اینکه آقایان پاسخ سازمان بازرسی را بدهند می‌آیند، منتشر کننده گزارش را مورد بازخواست قرار می‌دهند. این مایه خجالت است.

میدان ۷۲ :دکتر سعید زیباکلام استاد برجسته دانشگاه، به همراه تعدادی از نمایندگان تشکل های دانشجویی و حوزوی، با خانواده یاشار سلطانی مدیر مسئول پایگاه خبری معماری نیوز که از تاریخ ۲۷/۶/۹۵ در بازداشت به سر می برد دیدار کرد.
به گزارش رجانیوز، سعید زیباکلام در این دیدار ضمن همدردی با خانواده یاشار سلطانی نکات مهمی را متذکر شد که بخشهایی از آن چنین است:
باید خیلی زودتر خدمت شما می رسیدیم متاسفانه من دیر و هفته پیش مطلع شدم. وظیفه ماست که خدمت شما برسیم و به شما پدر و مادر تبریک بگوئیم به خاطر تربیت چنین جوان شجاع،‌ حق جو و حق بین.
مایه تاسف است به جای اینکه آقایان پاسخ سازمان بازرسی را بدهند می‌آیند، منتشر کننده گزارش را مورد بازخواست قرار می‌دهند. این مایه خجالت است.
شهرداری و شورای شهر به عنوان دو نهاد عمومی‌اند ، به جای پاسخگویی و مورد بازخواست قرار گرفتن در مورد بحث واگذاری املاک، سرکوبگرانه عمل کرده‌اند و نباید سلطانی که صرفا اقدام به انتشار یک گزارش رسمی که رونوشت آن به دستگاه‌های مختلف نیز ارسال شده بود بازداشت، آن هم وارد بند انفرادی می‌شد.
جریان‌های مختلف آلوده به فساد شده‌اند و این روند انقلاب را با تهدید و خطر بزرگی مواجه کرده است.
گفتنی است نمایندگان بسیج دانشجویی دانشگاه‌های امیرکبیر، شهید عباسپور، بسیج طلاب حوزه علمیه مشکات، دفتر تحکیم وحدت، تعدادی از دانشجویان شهرسازی دانشگاه تهران، و تنی چند از فعالین سابق دانشجویی جهت همدردی و تسلی خاطر خانواده یاشار سلطانی و همچنین تقدیر و تکریم از فعالیت‌های ضد فساد و عدالتخواهانه وی در مسئله فساد در شهرداری تهران، حضور پیدا کردند.
منبع : رجا نیوز

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: