تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۲ - ۱۲:۰۳ کد مطلب 121811

برخورد قوه قضاییه و دولت با فساد، لازمه برون رفت از مشکلات است

نماینده مردم رودبار گفت: برخورد قاطع قوه قضاییه و دولت با فساد اقتصادی و اداری لازمه برون رفت از مشکلات است.

به گزاش میدان۷۲، منوچهر جمالی نماینده مردم رودبار با تشکر از مردم حوزه انتخابیه خود گفت: امیدوار هستم که بتوانم در مدت دوران خدمت‌گزاری خود خدمات ارزنده‌ای را به مردم ارائه بدهم.
وی با تشکر از نمایندگان ادوار گذشته اظهار داشت: مشورت و راهنمایی‌های این خدمت‌گزاران راهگشای نمایندگان این دوره برای انجام وظایفشان خواهد بود.
جمالی در ادامه بیان کرد: پیروزی انقلاب اسلامی ایران مستضعفین را امیدوار به پیروزی حق بر باطل نمود اما این را نیز بدانیم که دشمنان در تمام این دوران بیکار ننشسته‌اند و هر روز توطئه‌ جدیدی را ایجاد نمودند.
نماینده مردم رودبار تصریح کرد: در دوران جوانی انقلاب اسلامی، جنگ ناجوانمردانه‌ای را به راه انداختند که ایران با پایمردی و رهبری امام خمینی این جنگ تحمیلی را پس از هشت سال به پیروزی رساند اما دشمنان باز هم به ترور و خشونت و توطئه پرداختند که تمامی این اعمال تاکنون به خودشان بازگشته است.
وی ادامه داد: تحریم، تهدید و اعمال قطعنامه‌های ناجوانمردانه بر علیه ایران از دسیسه‌ها و حیله‌های مستکبران بر علیه نظام جمهوری اسلامی ایران است و البته با درایت رهبری و رئیس جمهور تاکنون نقش بر آب شده است.
وی در ادامه به بیان سخنان مقام معظم رهبری پرداخت و گفت: خیال شکست‌ناپذیر بودن آمریکا روش اشتباهی است. دنیا هم اکنون متوجه تفکر راهبردی عزت‌مندانه ایران شده و همگان بدانند که ایران امن‌ترین نقطه در جهان است.
جمالی اظهار داشت: در سوریه و عراق مردم بیگناه را سر می‌برند و در صددند تا چهره رحمانی اسلام زشت و پلید جلوه دهند در این راستا رسالت علما و اندیشمندان، فرهیختگان و صاحبان رسانه بس خطیر است که با نوشتن مقاله و ایراد سخنرانی و ارتباط با علما و اندیشمندان دیگر کشورها به روشنگری پرداخته و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نکنند.
وی خاطرنشان کرد: همکاران در دولت نیز وظیفه دارند وزرایی را برگزینند که در فرصت باقی مانده کارهای نیمه تمام و زمین مانده را به پیش ببرند و دولت محترم با همفکری نمایندگان مجلس می‌توانند موفق‌تر عمل کنند با توجه به معضلات و مشکلات موجود مردم انتظار دارند که گشایشی دراین مدت باقی مانده صورت بگیرد.
نماینده مردم رودبار با بیان اینکه برخورد قوه قضاییه و دولت با فساد اقتصادی و اداری لازمه برون رفت از مشکلات و نگرانی مردم است، ادامه داد: چه کسی است که نداند بازوی اصلی توسعه نیروی انسانی جوان و تحصیلکرده و متخصص است. جوانان تحصیل‌کرده و متخصص در کشور ما بیکار هستند و نیروی آنها هر روز به هدر و از بین می‌رود. آیا وقت آن نرسیده که با یک عزم ملی کار جدی در این زمینه صورت بگیرد.
جمالی با اشاره به تجمع فرهنگیان بازنشسته در مراکز استان‌ها تصریح کرد: این افراد جوانی خود را صرف تربیت جوانان ما کرده‌اند ولی امروز با قدی خمیده دارای مشکلات بیمه و معیشت هستند. کشاورزان، روستاییان و اقشار مختلف جامعه که دستشان به سوی دولت دراز است از دولت محترم انتظار دارند که فکری درباره آنها بیاندیشد.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: