تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۴ - ۰۹:۵۳ کد مطلب 121954

پاسخ ترامپ به آخرین مورد از اتهامات فساد اخلاقی

“دونالد ترامپ” در پاسخ به اتهامات مطرح شده از سوی “جسیکا دریک” گفت بعید است تا به حال کسی به این زن پیشنهادی داده باشد.

به گزارش میدان۷۲، “دونالد ترامپ،” نامزد جمهوری‌خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، در واکنش به اتهاماتی که از سوی “جسیکا دریک،” بازیگر فیلم‌های مستهجن، علیه وی مطرح شده است، اظهار داشت: مطمئن هستم تا به حال هیچ مردی به این زن پیشنهاد غیراخلاقی نداده زیرا وی خود آماده انجام چنین کارهایی است.

در ادامه شکایت زنان متعدد از فساد اخلاقی و پیشنهادات نامتعارف دونالد ترامپ، جسیکا دریک نیز اقدام به طرح شکایت از وی کرد. این بازیگر بدنام مدعی شداز سوی ترامپ مورد آزار جنسی قرار گرفته و نامزد جنجالی جمهوری‌خواهان یک بار در سال ۲۰۰۶ به وی پیشنهاد کرد در ازای دریافت ۱۰ هزار دلار به محل اقامت او در هتل بیاید.

ماجرای فساد اخلاقی ترامپ از زمانی جنجالی شد که فیلمی از وی در حال اظهار نظرات بی‌شرمانه درباره زنان منتشر شد. این فیلم مربوط به سال ۲۰۰۵ است و در آن ترامپ می‌گوید وقتی پول و قدرت داشته بای، زنان خود را در اختیارت قرار خواهند داد.

ترامپ تمامی شکایات زنان را درمورد آزار جنسی تکذیب و حتی تهدید کرد پس از آنکه رئیس جمهور شود علیه تمام آنها شکایت خواهد کرد. ترامپ معتقد است زنانی که از وی شکایت کرده‌اند از سوی کمپین انتخاباتی “هیلاری کلینتون،” رقیب دموکرات وی، استخدام شده‌اند تا وجهه ترامپ را مخدوش کنند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: