تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۶ - ۱۷:۳۶ کد مطلب 122184

حضور سرلشکر سلیمانی در منزل اولین شهید مدافع حرم ارتش (تکمیلی)

حضور سرلشکر قاسم سلیمانی در منزل اولین و جوانترین شهید مدافع حرم ارتش، شهید سروان یدالهی منفرد

به گزارش میدان۷۲، سردار حاج قاسم سلیمانی ، با حضور در منزل پدری شهید مجتبی یداللهی منفرد ، با خانواده ایشان دیدار و گفتگو کردند .

علی یداللهی منفرد (پدر شهید مجتبی یداللهی منفرد)  با اشاره به دیدار سرلشکر قاسم سلیمانی با خانواده شهید اظهار کرد: حدود ساعت ۱۲ شب روز قبل از دیدار مسئول دفتر سرلشکر سلیمانی با منزل ما تماس گرفتند و قرار ملاقات را تعیین کردند.

وی ادامه داد: در این دیدار حتی از مسئولان شهری شهریار و سایر مسئولان اعم از بنیاد شهید و سپاه هم حضور نداشتند.

وی تصریح کرد: حوالی ساعت ۱۱ حاج قاسم سلیمانی به همراه همراهانش به منزل ما آمد و حدود ۴۵ دقیقه در منزل ما بودند و با من و مادر شهید صحبت کرد.

 

۸۳۳_۷۸۶

 

وی بیان داشت: حاج قاسم سلیمانی بسیار خاکی و خودمانی و نورانی بود و خدا این مالکان اشتر زمان را حفظ کند که آرامش و امنیت و عزت ایران اسلامی مرهون رشادت ها و فداکاری های آنان است.

وی تصریح کرد: حاج قاسم سلیمانی علی رغم اینکه در عرصه جهانی بسیار شناخته شده و نام آور است اما در منزل ما بسیار ساده و خودمانی حاضر شده بود و اوقات بسیار لذت بخشی را برای ما رقم زد و خداوند انشاءالله ایشان را حفظ کند.

وی گفت: من در دیدار با حاج قاسم سلیمانی به وی گفتم که سلام ما را به حضرت آقا برساند و انشاءالله قابل باشیم تا کنار خانه کعبه پرچم را به دست حضرت بقیه الله (عج) بدهیم.

وی ادامه داد: حاج قاسم در این دیدار تأکید داشتند که تکاوران ارتش در دفاع از حرم آل الله در سوریه رشادتهای زیادی از خود نشان دادند و الحمدالله قضایا رو به پایان است.

وی ادامه داد: همه مسئولان شهری شهرستان شهریار به دیدار ما آمده اند و همچنین امرای ارتش از جمله امیر پوردستان نیز به ما سر زدند همچنین ما نیز دو بار به دیدار حضرت آقا شرفیاب شدیم.

وی تصریح کرد: ما به شهید تأکید داشتیم که شما بعد از عید به سوریه اعزام شو اما وی به من گفت بصیرت یعنی اینکه ما دلداده ولایت باشیم و هنگام نیاز انجام وظیفه کنیم الان هم من نیت کردم اگر بخشنامه ای صادر شده که هرچند داوطلبانه است اما برای لبیک به مسلم بن عقیل امام زمان (عج) تعجیل داشت و وی در دو شب آخر قبل از اعزام به ما خبر داد.

وی ادامه داد: شهید حدود دو روز قبل از سال تحویل ۹۵ عازم سوریه شد و در ۲۱ فروردین ماه در دفاع از حریم آل الله در سوریه پس از رشادت های فراوان به فیض شهادت رسید.

شهید یداللهی اولین و جوانترین شهید مدافع حرم ارتش بودند

 

۱۱

 

منبع : میزان

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: