تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۷ - ۱۲:۲۷ کد مطلب 122201

آیت الله معلمی:هرگونه قرارداد خفت‌بار برای مردم قابل قبول نیست

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: هرگونه قراردادی که برای ملت خفت‌بار باشد و برای اجانب و بیگانگان موجب سلطه و زمینه نفوذ شود قابل قبول نیست.

به گزارش میدان۷۲، آیت‌الله ابوشهیدین علی معلمی ، با بیان اینکه استکبار جهانی به‌ویژه آمریکا با زبان بی‌زبانی دارد فریاد می‌زند که من قابل اعتماد نیستم، بیان کرد: هر ملت و دولتی که به آمریکا و عوامل آمریکا اعتماد کرد در آخر نتیجه‌ای جز خسران و زیان نداشت.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه مسأله‌ کاپیتولاسیون خواسته آمریکا و عواملش در داخل کشور بود که سند بردگی و ذلت ملت ایران را رقم می‌زد، تصریح کرد: در هر کجای دنیا چنین اتفاقی می‌افتاد آن ملت به ذلت و اسارت کشیده می‌شد اما فریاد امام راحل در این قضیه بلند شد و ملت هم با تمام وجود امام را باور کرده و با او همراه بودند که برای برداشتن سلطه آمریکا این انقلاب عظیم پدید آمد.

امام جمعه قائم‌شهر با اعلام اینکه در حال حاضر با شیوه‌های گوناگون آمریکایی‌ها سعی دارند مجدداً زنجیر اسارت را به دست و پای ملت ببندند، بیان کرد: ولی انسان عاقل از یک سوراخ دو مرتبه گزیده نمی‌شود، اگر یک‌بار از سوراخی مار گزنده افعی خزنده درآمد عاقل باید هوشیار باشد مجدداً گرفتار آسیب نشود.

معلمی در پایان گفت: هرگونه قراردادی که برای ملت خفت‌بار باشد و برای اجانب و بیگانگان موجب سلطه و زمینه نفوذ شود قابل قبول نیست.

 

 

منبع : فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: