تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۰ - ۱۱:۵۱ کد مطلب 122392

مسئولان صندوق ذخیره فرهنگیان امانت‌داری نکردند/ هیئت امنا در برابر اختلاس صورت‌گرفته پاسخ‌گو باشند

نماینده مردم شاهین‌‌شهر در مجلس گفت: هیئت امنای صندوق باید در برابر این تخلف پاسخگو باشند چراکه در این صندوق مسئولیت داشتند.

به گزارش میدان۷۲، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس با اشاره به اظهارات اخیر مرتضی حاجی از اعضای هیئت امنای صندوق ذخیره فرهنگیان مبنی بر اینکه نگران ۸ هزار میلیارد بدهی صندوق ذخیره فرهنگیان نباشید؛ این پول برمی‌گردد، اظهار داشت: قطعاً این موضوع جای نگرانی دارد؛ متخلفان این پرونده اعتماد مردم و فرهنگیان را به مجموعه آموزش‌وپرورش مورد خدشه قراردادند.

وی تأکید کرد: چرا نباید نگران باشند؟! جای نگرانی وجود دارد! متخلفان این پرونده مسئولیت داشتند جزء هیئت‌مدیره و مدیرعامل  این مجموعه به شمار می‌رفتند. چرا چنین اقدامی انجام دادند  و  یا چرا از این مسئله جلوگیری نکردند؟!

حاجی دلیگانی با بیان اینکه متخلفان صندوق ذخیره فرهنگیان باید در مقابل تک‌تک  معلمان زحمت‌کش ما پاسخگو  باشند، تصریح کرد: هیئت‌امنای صندوق باید در برابر این تخلف پاسخگو باشند  چراکه در این صندوق مسئولیت داشتند؛ یا فرد مسئولیتی را نمی‌پذیرد و یا اگر پذیرفت محکم باید در برابر آن بایستد و از خلاف‌ها جلوگیری و به نحوی نظارت کند. مسئولان باید از امانتی که بر عهده ایشان است حفاظت کنند اما مسئولان صندوق ذخیره فرهنگیان امنت داری نکردند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: