تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۰ - ۱۲:۴۲ کد مطلب 122424

ویزای انفرادی نیز صادر می‌شود

رئیس اداره صدور گذرنامه و روادید وزارت امور خارجه گفت: افراد می توانند برای اعزام به کشور عراق در ایام اربعین حسینی از ویزای انفرادی استفاده کنند.

 

به گزارش میدان۷۲، مجتبی کریمی گفت: برای اعزام زائران به کشور عراق در ایام اربعین حسینی امکان صدور ویزای انفرادی برای افراد وجود دارد.

وی افزود: توصیه ما این است که زائران نسبت به دریافت ویزای گروهی اقدام کرده زیرا فواید این نوع ویزا و حضور به صورت گروهی بیشتر است.

رئیس اداره صدور گذرنامه و روادید وزارت امور خارجه با اشاره به معتبر بودن ویزاهای عادی دریافت شده توسط افراد اظهار کرد: ویزاهایی که افراد قبلا برای کشور عراق دریافت کرده و هنوز زمان داشته باشد در ایام اربعین نیز معتبر بوده و زائران می توانند با همان ویزا، راهی کشور عراق شوند.

کریمی ادامه داد: در صورتی که فردی با یک ویزا یک بار عازم کشور عراق شده باشد و همچنان ویزای او اعتبار داشته باشد، این فرد نمی تواند بار دیگر عازم کشور عراق شود.

رئیس اداره صدور گذرنامه و روادید وزارت امور خارجه در خصوص مدت زمان ویزای اربعین خاطر نشان کرد: مدت زمان ویزای عراق سه ماهه است اما روادید صادر شده برای ایام اربعین تنها در همان زمان اعتبار خواهند داشت

 

منبع : دانشجو

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: