تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ - ۱۹:۱۰ کد مطلب 122467

رأی سفید دادن در رأی‌گیری اشکال شرعی دارد

نماینده ولی فقیه درخراسان رضوی گفت: هر کس عضو شورای جبهه پیروان خط امام و رهبری باشد در اصل نماینده تشکل است و شخص نیست، رأی سفید دادن در رأی‌گیری این تشکل اشکال شرعی دارد.

به گزارش میدان۷۲، نماینده ولی فقیه درخراسان رضوی گفت: هر کس عضو شورای جبهه پیروان خط امام و رهبری باشد در اصل نماینده تشکل است و شخص نیست، رأی سفید دادن در رأی‌گیری این تشکل اشکال شرعی دارد.
آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی صبح امروز در دیدار با جمعی از اعضای جبهه پیروان خط امام و رهبری خراسان رضوی در دفتر امام‌جمعه مشهد، اظهار داشت: این جبهه متشکل از نمایندگان تشکل‌ها است و هر کس عضو شورای این جبهه است در اصل نماینده تشکل است و شخص نیست، رأی سفید دادن در رأی‌گیری این تشکل اشکال شرعی دارد چون این‌ها امین آن تشکل هستند.
وی تصریح کرد: در این نظام و این موقعیت مقام معظم رهبری کم‌کم دارند تنها می‌مانند و آنچه مهم است یکپارچگی شما پشت رهبری است چون امروز دشمن ستون خیمه ما را نشانه رفته و ما در این جبهه در حال جنگیم.
نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی بابیان اینکه شما محور این جبهه پیروان را باید مشخص کنید گفت: چون این جبهه در مقابل جریانات ضد ولایت و رهبری قرار گرفته و همه‌ کسانی که در جریان امام و رهبری هستند در این جبهه هستند وگرنه عنوان جبهه باید برداشته شود.
وی افزود: امروز هرکس در خط رهبری نیست در خط امام (ره) هم نیست، خط رهبری امروز مهم است چون ما در این خط افرادی را داشتیم که الآن در آن‌طرف میز مقابل رهبری قرار گرفتند.
علم‌الهدی خاطرنشان کرد: این جبهه باید پوشش و سقفی باشد برای افرادی که پیرو این جبهه و خط امام و رهبری هستند.
منبع: فارس
 1. حسین :
  آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  وقتی که هیچکدوم رو قبول ندارم برای مملکتم سر صندوق میام و رای سفید میدم . شما نمی تونید این حرف رو بزنید.

 2. پسر انحرافی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  سلام .
  جناب حجت الاسلام علم الهدی !
  وقتی در بین کاندیداهای احتمالی ، گزینه مورد نظر ما وجود نداره ، به کی رای بدیم ؟
  الحمدلله که شما هم به صف مراجع اضافه شدید .
  اگر هم در انتخابات شرکت می کنیم ، برای این آب و خاک است و اسلام . نه تائید امثال شماها و عملکردتان .

  یا علی
  زنده باد بهار

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: