تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۳ - ۱۰:۳۹ کد مطلب 122558

فرمانده نیروی انتظامی خبر داد

عدم صدور روادید در گذرگاه‌های مرزی برای مراسم اربعین

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر اینکه صدور روادید در گذرگاه‌های مرزی برای مراسم اربعین انجام نخواهد شد گفت: وضعیت امورات گذرگاه‌های مرزی برای انجام این مراسم بسیار مطلوب و مناسب است.

به گزارش میدان  ۷۲ از اهواز، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و هیات همراه شامگاه چهارشنبه با حضور در بیت نماینده ولی فقیه در استان خوزستان با حضرت آیت‌الله موسوی جزایری دیدار و به ارائه گزارشی پیرامون پیاده‌روی میلیونی اربعین حسینی و زیرساخت‌ها و خدمات انجام شده پرداخت.

در ابتدای این دیدار وی گزارش مشروحی از فعالیت‌های انجام شده توسط تمامی نهادهای این دستگاه ارائه کرده و با اشاره به مراحل صدور روادید زائران اربعین حسینی اظهار داشت: نیروهای دست‌اندرکار به صورت سه شفیت در حال انجام فعالیت هستند.

وی با تاکید بر به عدم صدور روادید در گذرگاه‌های مرزی تصریح کرد: با توجه به ازدحام و حجم بالای درخواست‌های صدور روادید، زائران حسینی پیگیری این امر را به روزهای منتهی به اربعین حسینی نسپارند.

فرمانده نیروی انتظامی به تمهیدات و تدابیر اندیشیده شده از سوی راهنمایی و رانندگی اشاره و در رابطه با سایر آمادگی‌های نیروی انتظامی بیان داشت: مباحث امنیتی با هماهنگی تمامی دستگاه‌های نظامی انجام شده و وضعیت امورات گذرگاه‌های مرزی بسیار مطلوب و مناسب است.

اشتری حفظ امنیت، آرامش و آسایش هموطنان را وظیفه ذاتی پرسنل نیروی انتظامی دانست و افزود: نیروی انتظامی با تمام قوا وارد عرصه خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسین شده و اقدامات لازم در استان خوزستان نیز انجام شده است.

وی در پایان به نقش تأثیرگذار حضرت آیت‌الله موسوی جزایری در ساماندهی مسائل مربوط به اربعین حسینی اشاره و ضمن یادآوری خاطراتی از دوران دفاع مقدس خاطرنشان کرد: وی همواره دلگرمی رزمندگان اسلام در منطقه بوده و اکنون بازوی توانمند مقام معظم رهبری در خطه ولایت‌مدار خوزستان هستند.

منبع : فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: