تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۳ - ۱۱:۵۲ کد مطلب 122574

سردار جوانی :آمریکایی‌ها می‌‌خواهند با انتخاب ترامپ به اوج قدرت بازگردند

مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: خوی استکباری آمریکا به دنبال سلطه بر ایران است چراکه با انقلاب اسلامی سلطه آن‌ها بر ایران از دست رفت و امروزه تلاش بر نفوذ و سلطه مجدد بر ایران را دارند و آمریکایی‌ها به دنبال سلطه و مدیریت بر جهانند.

به گزارش میدان ۷۲ :سردار یدالله جوانی، مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با صنعت۸، پیرامون ضرورت استکبارستیزی اظهار داشت: این موضوع را باید از نظر مبانی و اصول مورد توجه قرار داد تا ضرورت آن در شرایط کنونی بین‌الملل بیشتر نمایان شود و امام (ره) با پیروزی انقلاب اسلامی جبهه وسیعی را علیه استکبار به وجود آوردند و در طول ۳۸ سال گذشته مبارزه فراگیری بین دو جبهه مستضعفین که با انقلاب اسلامی شکل گرفته و استکبار به سرکردگی آمریکا است و نبرد این دو جبهه در منطقه راهبردی غرب آسیا به مرحله سرنوشت‌سازی رسیده است.

وی افزود: مبارزه با آمریکا علاوه بر وظیفه دینی، قرآنی و اسلامی، وظیفه ملی نیز برای مردم ایران محسوب می‌شود و این مهم به دلیل این است که مصداق استکبار، آمریکا می‌باشد که با استفاده از همه ابزار و امکانات به دنبال تحقیر و سلطه بر ملت‌هاست و از این طریق ظلم و جنایت می‌کند که بدیهی است که انسان مسلمان براساس فرامین دینی در برابر استکبار می‌ایستد.

سردار جوانی اضافه کرد: استکبارستیزی علاوه بر وظیفه دینی، تکلیف ملی نیز است و خوی استکباری آمریکا به دنبال سلطه بر ایران است چراکه با انقلاب اسلامی سلطه آن‌ها بر ایران از دست رفت و امروزه تلاش بر نفوذ و سلطه مجدد بر ایران را دارند و آمریکایی‌ها به دنبال سلطه و مدیریت بر جهانند.

وی بیان داشت: برآورد آمریکایی‌ها بر این است که سلطه بر جهان از سلطه بر غرب آسیا می‌گذرد و این غرب آسیا به دست نمی‌آید مگر با تسلط بر ایران و لذا سلطه بر ایران یک هدف راهبردی برای آن‌ها است و بسیاری از دسیسه‌های آمریکا علیه ملت ایران در راستای همین راهبرد می‌باشد.

معاون سابق سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه استقلال ایران در گرو ایستادن در مقابل استکبار است، تصریح کرد: با توجه به تحولات بین‌الملل و منطقه، ضرورت تقویت اسکتبارستیزی بیشتر شده است چراکه با انقلاب اسلامی تحولات منطقه از جمله شکل‌گیری جبهه مقاومت و بیداری اسلامی، غربی‌ها در این منطقه زمین‌گیر شده‌اند و امپراطوری آمریکا در حال فروریزی و دوران آن در منطقه رو به پایان می‌باشد و از همین رو تمام امکانات خود را برای تغیر روند تحولات در منطقه بسیج کرده است.

وی خاطرنشان کرد: آمریکا برای رسیدن به اهدافش دست به هر جنایتی می‌زند و شاهد مثال جنایات آل سعود علیه ملت مظلوم یمن، گروه‌های تروریستی و تکفیری، عراق و سوریه است و به دنبال ایجاد شرایطی در جهت فشار بر جمهوری اسلامی می‌باشد.

سردار جوانی تذکر داد: ما با تلاش باید در جهت تقویت روحیه استکبارستیزی ملت‌های منطقه و جهان، نفس‌های آخر استکبار جهانی را بگیریم و به دوران قلدری، زورگویی و ستمگری آن‌ها پایان دهیم و قطعا اگر این روند تضعیف شود احیای مجدد قدرت شیطانی آمریکا در منطقه و جهان به دنبال خواهد داشت.

وی یادآور شد: ترامپ یکی از نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا به دنبال برگرداندن قدرت برتر آمریکا در جهان است و این نشان‌دهنده خواست آمریکایی‌ها برای برگشتن به اوج قدرت می‌باشد و برای حفظ استقلال و قدرت ملت ایران و رهایی مستضعفین جهان از دست آمریکا، بایستی استکبارستیزی را شدت و قوت ببخشیم و فردا که روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است ملت ایران آنچنان در صحنه بدرخشند که پیامش برای همه این باشد که همانند گذشته بلکه محکم‌تر در صحنه استکبارستیزی ایستاده‌ایم.

منبع : راه دانا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: