تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۲ - ۲۲:۲۰ کد مطلب 122977

شهادت خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در حلب

محسن خزائی خبرنگار اعزامی خبرگزاری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران عصر امروز در منطقه عملیاتی حلب سوریه به شهادت رسید.

به گزارش میدان ۷۲ به نقل از باشگاه خبرنگاران محسن خزایی در اثر اصابت ترکش ناشی از انفجار خمپاره به ناحیه سر به شهادت رسید.
همچنین تامر صندوق تصویربردار خبرگزاری صدا و سیما هم از ناحیه کتف زخمی شده  و هم اکنون در بیمارستان بستری است.
**آرزوی محسن خزایی برای شهادت**
**دل نوشته مجید اخوان خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در آنکارا در رثای شهید خزائی**
بعد از علیرضا افشار و حمیدرضاحسینی و خیلی های  دیگه آقا محسن هم رفت . محسنی که عشق و تمام زندگیش خانم حضرت رقیه و عمه سادات حضرت زینب بود.
میگفت داش مجید نذر کردم اگه خدا بهم دختر داد اسم عمه سادات خانم زینب رو بزارم روی دخترم و خدا بهش دختر داد و اونم به عهدش وفا کرد .
حالا فکر نمیکنم زینب آقا محسن سن وسالش بیشتر از دردانه اباعبدالله خانم حضرت رقیه باشه که باباش هم سفره اقا امام حسین شد .
 یادمه حدود چهار سال پیش وقتی از دمشق واسه مرخصی اومد ایران قبل از اینکه بره شهرشون زاهدان اومد شبکه خبر گفت واستون یه سورپرایز دارم، در کیفشو باز کرد و یه پرچم قرمز رنگ در آورد و گفت این پرچم حرم حضرت عباس که تا همین چند روز پیش رو گنبد حرم خانم حضرت زینب بود و دارم میبرم مشهد تا تقدیم کنم به موزه آستان قدس، چه روزی بود اون روز شبکه خبر و چه حال و هوایی داشتن بچه ها.
هر کسی با خانم حرفی داشت پرچم رو بغل میکرد و میبوسید و اشک میریخت، یه تکه از نخ اون پرچم رو هم ازش گرفتم و محسن هم رفت و رفت و رفت. روحت شاد محسن

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: