تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۲ - ۲۳:۱۶ کد مطلب 122997

ستاد انتخابات روحانی در سیما

از زمان قبل  از انتخابات آقای روحانی به عنوان رئیس جمهور، شبکه های مختلف سیما به صورت مستقیم و اغلب غیر مستقیم از ایشان و چهره های طرفدار ایشان تبلیغ می کردند و این امر پس از انتخاب ایشان شدت بیشتری پیدا کرد و این در حالی است که روحانی و همه توپخانه رسانه ای […]

از زمان قبل  از انتخابات آقای روحانی به عنوان رئیس جمهور، شبکه های مختلف سیما به صورت مستقیم و اغلب غیر مستقیم از ایشان و چهره های طرفدار ایشان تبلیغ می کردند و این امر پس از انتخاب ایشان شدت بیشتری پیدا کرد و این در حالی است که روحانی و همه توپخانه رسانه ای وی بصورت طلبکارانه خودشان را در صدا و سیما مظلوم جلوه می دهندو انحصار گرایی بی حد و حصر را خواستارند !!!

در زمان دولت آقای احمدی نژاد رسم صدا و سیما بر این بود؛ در برنامه های مختلف سیاسی – اقتصادی –  فرهنگی و …. فردی را که از طرف دولت دعوت شده بود گویا برای محاکمه و حتما برای محکوم نمودن دولت بوده است چرا که فردی که از مجلس و نیز کارشناسی که حضوری یا تلفنی دعوت شده بودند و حتی نحوه سوالات مجری اغلب با سیاه نمائی و مخالف دولت موضع می گرفتند  و این در حالی بود که آقای احمدی نژاد دارنده  دوسوم  آراء ملت ایران بود و انصاف می نمود که از سه نفر حاضر، دو نفر از حامیان ایشان دعوت می شدند !!  و این تخریب دولت قبل بود! که در پوشش آن جبهه اصولگرائی هم محکوم می شد!  بدون هیچ مدافعی و یا پاسخگویی  و انصافی و ….

بر عکس  قضیه آقای روحانی، که دارنده یک سوم آرا ملت بوده و به فرموده خودشان اغلب از جانب روستاییان  و روشنفکران می باشند، حضورشان در صدا  وسیما بصورت تمامیت خواه است!!  این بار فردی از دولت روحانی در قاب سیما دیده می شود ، نماینده مجلسی که با افتخار خودش را اصلاح طلب و طرفدار دولت اعلام می کند،  نفر سومی که او هم ازسینه چاکان روحانی است و آقای مجری و تهیه کننده هم! که هموار کننده این برنامه ها هستند!  و… نتیجه جلسه را آنچنان نمایان می کنند که سوالات و ابهامات آن دوسوم افراد این ملت مظلوم که به آقای روحانی رای نداده اند،  نه تنها پاسخ داده نمی شود بلکه به شیوه غوغا سالاری و به قول خودشان پوپولیستی و پروپاگاندائی به مخاطب چنان القاء  می شود که نه گرانی در کشور است نه بیکاری – نه اعتیاد – نه فحشا- نه رشوه و نه اختلاس و نه… !؟ودرست این است که همه قراردادها در دولت روحانی باید! محرمانه باشد، از مذاکرات برجام گرفته تا قراردادهای نفتی و گازی و بانکی و غیره … !؟؟

مسلما از آقای روحانی که از انگلیس خبیث  مدرک فوق لیسانس  و دکتری حقوق گرفته تا ظریف که از دبیرستان و دوره سربازی گرفته تا دکتری در آمریکا بودند و نیز اغلب وزرا و مشاورین روحانی که مدرک آمریکایی دارند!! نباید انتظار سه ماهه از برجام داشته باشیم حداقل سی ماه وضع بدین منوال است! همانطور که وعده صد روزه روحانی برای سامان دادن به معیشت مردم هزار روزه شد! و صدا و سیما نباید به این مسائل بپزدازد !  چرا؟ چون بودجه ریالی و دلاری صداو سیما در اختیار روحانی است !

نقل شده است که ناصرالدین شاه کالسکه ای طلایی داشت و به راننده اش گفته بود که مبادا غیر از من کسی را سوار این کالسکه بکنی !  اما از بالای قصر خود می دید که گاها وزیر مالیه سوار و پیاده می شود ! راننده را احضار و توبیخ کرد که چرا حرف او را اطاعت نکرده است و راننده پاسخ می دهد که : قربان شما درست می فرمایید ، ولی من حقوق ماهیانه ام را از او می گیرم ؟!!

قطعا ویقینا آقای دکترعلی عسگری نباید با این گونه داستان ها کار خودش را توجیه نماید  و صدا و سیما را دربست در اختیار روحانی و غرب گرایان قرار دهد. آقای علی عسگری و صدا وسیمایی ها بهتر می دانند که واژه اصلاح طلب به معنای اصلاح فساد و فحشا و یا  رشوه و اختلاس نیست بلکه اصلاح قانون اساسی و حذف ارزشهای اسلامی از آن است! و تشکیل دولتی همانند ترکیه، عربستان و مالا همان شاهنشاهی آمریکائی با عناوین حقوق بشری وآزادی صرفا جنسی و…!! ومتاسفانه هیچگاه! این نکته بسیار مهم و افشاگرانه در صدا وسیما بحث واطلاع رسانی نشده است!!! در حالیکه عموم مردم تصورشان اینست که اصلاح طلبان قصد اصلاح فساد وفحشاء ورانت ورشوه و اختلاس وانواع کلاهبرداری را دارند؟؟!

یکی از دلائل اقبال مردم به طرفداران دولت روحانی، دقیقا همین القائات مستقیم و غیر مستقیم کارشناسی شده! در صدا وسیما است . یکی از پر بیننده ترین برنامه های سیما سمت خدا و یاد خدا می باشد، اما در این برنامه ظاهرا مذهبی  طی سالیان گذشته حتی یکبار، بحث دشمن شناسی مطرح نشده است ! هیچگاه از زبان کارشناسان به مردم تفهیم و توجیه نشده است که حفظ نظام از اوجب واجبات است! چگونه باید از نظام حمایت کنیم؟ به چه کسی باید رای دهیم؟! در آستانه انتخابات از همه مباحث درجه چندم صحبت می شود جز اینکه شاخصی را به مخاطب نشان بدهندکه، هیچگاه نباید به پیام دشمن ارزش و اعتمادی قائل بشویم! به ویژه در امر مهم انتخابات! که تادیروز مردم را به تحریم در انتخابات دعوت می کردند! و لی امروز به قدری به نفوذی های خود امیدوار شده اند که لیست و اسامی اعلام می کنند!!و… آیا نباید کارشناسان صداوسیما بدون هیچ خجالتی و با شیوه های گوناگون و صریحا و علنا داد بزنند که آی مردم، این بشقابهای پشت بام ها، همان علم یزید است! همان پرچم آمریکا است و تبعیت از شیطان است و هیچ توجیهی ندارد!!

اکنون همه بینندگان متوجه شده اند، که بعد از انتخابات۹۲ رنگ غالب شبکه های سیما به مشتقاتی از رنگ بنفش تبدیل شده است و  این یعنی تبلیغ آشکار حزب ونماد روحانی برای دور بعدی ! چرا دکور سمت خدا  بنفش شده است ! میزو دکور شبکه ۶ تیتر امشب بنفش شده است! دکور  و نورپردازی خبر شبکه ۵ هم بنفش و باقی را هم خودشان مشاهده می فرمائید . حتی گاهی بیننده فکر می کند که لباس فرم مجری و گوینده و کارشناس به رنگ بنفش تغییر یافته و باید بنفش باشد ! بجای دولتی های بودم پیشنهاد می کردم نام پلنگ صورتی را هم به بنفش روشن تغییر دهید ! حالا چرا بنفش؟ قرمز و آبی چه اشکالی دارد ؟ یا همان رنگ سبز فتنه و مدعیان تقلب ؟!! اما نه، فقط بنفش! چون که رنگ ستاد انتخاباتی روحانی بنفش است و عوامل نفوذی او از زمان انتخابات ۱۳۹۲ رنگ غالب شبکه های سیما را با هنرمندی ماهرانه ای به رنگ ستاد انتخاباتی سال ۱۳۹۶  (بنفش)! تبدیل کرده اند !

نمونه دیگر؛  اگر اخبار شبکه استانی تهران را بخاطر بیاورید ، خبر نماز جمعه تهران و دیدارهای مقام معظم رهبری ،  یا اخبار درجه چندم پخش می شود و یا گاها فراموش می شود ! اما سفر آقای روحانی به یکی از شهرهای استان گیلان علاوه بر همه شبکه های خبری حتی در شبکه های استانی تهران هم به عنوان صدر اخبار قرار می گیرد !!

آقای علی عسگری باید دقیقا پیگیری و جواب صریح و شفاف بدهندکه ، چرا قریب به اتفاق برنامه های صدا و سیما یک یا چند با تکرار می شود اما سخنرانی مقام معظم رهبری فقط یک نوبت پخش می شود ؟؟!! آیا کسانی که در شب کشیک بودند و یا به هر دلیلی موفق به دیدن سخرانی رهبر مظلوم خود نشده باشند حقی ندارند؟ و از این ظلم رواست ؟

ای کاش دستور بدهید برنامه های مختلفی از بیداری اسلامی در مصر با تکیه بر رفتار محمد مرسی و نزدیکانش در چندین قسمت تهیه و پخش .۰شود و موکدا آقای روحانی و همه طرفدارانش عبرت بگیرند که علیرغم اعلام خاکساری تمام در برابر آمریکا واسرائیل وهمه مزدورانش، او و ۵۰۰ تفر از نزدیکترین همراهانش را به اعدام محکوم نکردند؟؟ شیطان بزرگ حتی به سگ های وفادار خود همانند شاه ملعون و صدام و قذافی و عرفات رحمی نکرد! و اخیرا حتی به شاهزادگان سعودی چنگ و دندان نشان داده که، یا جنگ نیابتی در غرب آسیا بعهده بگیرند و یااینکه برای هشتصد میلیارد دلار دارائی عیان عربستان در آمریکا درحال نقشه کشیدن هستند و….

  1. ناشناس :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    حال کردیم

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: