تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۹ - ۱۶:۲۶ کد مطلب 123337

🔳پیام تسلیت دکتر محمود احمدی نژاد به مناسبت درگذشت پدر شهیدان طوسی

دکتر احمدی نزاد رئیس جمهور سابق، با صدور پیامی درگذشت حاج محمد علی قاسمی طوسی پدر سه شهید از استان مازندران را تسلیت گفت.

به گزارش میدان ۷۲ دکتر احمدی نزاد رئیس جمهور سابق، با صدور پیامی درگذشت حاج محمد علی قاسمی طوسی پدر سه شهید از استان مازندران را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

انالله و انا الیه راجعون

حاج محمدعلی قاسمی ‌طوسی پدر بزرگوار سه شهید عالی مقام دوران دفاع مقدس، سرانجام دعوت حق را لبیک گفت و به لقاء الله پیوست .

اینجانب رحلت این اسطوره مجاهدت و مقاومت و رزمنده پر افتخار دفاع مقدس را به فرزندان گرامی و سایر بازماندگان معزز آن مرحوم و همچنین ملت ایران و بویژه مردم شهرستان نکاء تسلیت می گویم و از خداوند متعال مسالت می کنم او را که اینک در جوار رحمت حق ماوی گرفته و میهمان سه فرزند برومند خویش است ، با سالار شهیدان حسین بن علی (ع) محشور فرماید.

برای بازماندگان آن مرحوم نیز از خداوند متعال صبر و اجر مسالت می کنم و اطمینان دارم که یاد این مرد بزرگ و مجاهدتهای او و فرزندان برومندش همواره در دلها زنده خواهد ماند و راه نجات بخشی که به همت مقاومت و ایستادگی برجستگانی مانند او و فرزندان شهید و جانبازش فراروی ملت ایران گشوده شده است، پر رهرو تر از همیشه ، باقی خواهد ماند .

محمود احمدی نژاد

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: