تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۶:۳۹ کد مطلب 123377

رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی

حساب متخلفان در صندوق ذخیره فرهنگیان از جامعه معلمان جداست

رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی با اشاره به تخلفات صورت گرفته در صندوق ذخیره فرهنگیان،گفت: از جامعه می‌خواهیم حساب این افراد متخلف را از معلمان جدا کنند و ما نیز خواهان این هستیم به صورت قانونی و منطقی با این موضوع برخورد شود.

به گزارش میدان ۷۲ به نقل از فارس سرهنگ علی صابرماهانی رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی در خصوص «تخلفات صورت گرفته در صندوق ذخیره فرهنگیان»، با تأکید بر اینکه مبارزه با فساد باید صورت گیرد، اظهارداشت: رسیدگی به این موضوع باید از مسیر قانونی انجام شود و حق و حقوق ضایع شده به افراد برگردد و در آموزش و پرورش که مسئولیت تعلیم و تربیت دانش‌آموزان را بر عهده دارد، شاهد چنین موضوعی نباشیم.

رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی تأکید کرد: نمی‌توانیم بگوییم دستگاه تعلیم و تربیت که می‌خواهد مدرسه را جلوه‌ای از حیات طیبه کند، امروز در صندوق ذخیره‌ای که دست‌اندرکاران اصلی آن نیز معلمان هستند، این تخلف را انجام داده‌اند و این برای جامعه پیام خوبی ندارد.

سرهنگ صابرماهانی عنوان کرد: ما به عنوان سازمان بسیج دانش‌آموزی از مبارزه با فساد حمایت می‌کنیم و از قوه قضاییه می‌خواهیم قاطعانه با آن برخورد کند.

وی خاطرنشان کرد: از جامعه می‌خواهیم حساب این افراد متخلف را از معلمان جدا کنند؛چرا که معلمان قشر شریفی هستند و ما خواهان این هستیم به صورت قانونی و منطقی با این موضوع برخورد شود.

  1. علی :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    مگرمعلمان پول کسی خورده اندکه حسابشان جدااست پولشان راخورده اند یه لیوان آب هم روش

  2. علی :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    سلام مگرمعلمان پول کسی راخورده اند که حسابشان ازهم جدا کنند اشتباه فهمیدی پول معلمان راخورده اند

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: