تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۱ - ۲۲:۴۴ کد مطلب 123494

با تلاش پلیس در ایام اربعین صورت گرفت

کاهش ۶۸ درصدی جان باختگان تصادفات جاده‌ای در ایلام

فرمانده انتظامی ایلام با اشاره به کاهش ۶۸ درصدی تلفات تصادفات جاده‌ای در این استان،گفت: در ایام اربعین نسبت به سال گذشته تلفات ۱۵ نفری تصادفات جاده‌ای به پنج نفر کاهش یافته است.

به گزارش میدان ۷۲ به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار نورعلی یاری از ورود ۶۵۰ هزار زائر اربعین به کشور از مرز مهران تا این لحظه خبر داد و گفت: در مجموع تاکنون بیش از ۶۰ درصد از زائران از مرز مهران وارد کشور شدند.

فرمانده انتظامی استان ایلام اظهار کرد: در حوزه ترافیک نیز نسبت به سال گذشته تلفات ۱۵ نفری تصادفات جاده‌ای به پنج نفر کاهش یافته و با کاهش ۶۸ درصدی همراه بوده است.

وی افزود: این مهم ناشی از توجه ویژه پلیس در حوزه ترافیک با ایجاد ایستگاه‌ها و تلاش شبانه روزی و حضور پررنگ مأموران در مسیرهای حادثه خیز به دست آمده است.

سردار یاری گفت: خوشبختانه از ابتدای این مراسم عظیم تا امروز که در حال پایان مراسم و بازگشت زوار اربعین حسینی هستیم کوچکترین موضوع نا امنی و مشکلی از این دست در مرز مهران و مسیر تردد زوار در استان ایلام پدید نیامده که جا دارد از همکاری مردم استان و همچنین زوار اربعین حسینی تقدیر شود چون بدون همکاری آنان دستیابی به این مهم امکان‌پذیر نبود.

وی گفت: در طول مدت تردد زوار اربعین حسینی چه در زمان عزیمت به کربلای معلی و چه در زمان بازگشت از کربلا، نیروی انتظامی همانند دیگر دستگاه‌های استان ایلام شبانه‌روز در حال خدمت‌رسانی به زوار اربعین حسینی بوده است.

فرمانده انتظامی استان ایلام اضافه کرد: خوشبختانه شهرستان مهران و مرز مهران در این مقطع حساس همانند دیگر ماه‌های سال از حیث شاخصه‌های امنیتی جزء شهر‌های امن استان ایلام محسوب شده است.

انتهای پیام/

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: