تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۷ - ۲۳:۱۹ کد مطلب 123827

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح خبر داد؛

تشییع و خاکسپاری پیکر ۸۷ شهید گمنام در ۱۳ استان کشور

سردار باقرزاده از تشییع و خاکسپاری پیکر ۸۷ شهید گمنام در ۱۳ استان کشور خبر داد و گفت: حضور شهیدان گمنام پیام مقاومت و استواری مردم ایران را به کسانی می‌دهد که می‌خواهند این سرزمین و خلیج فارس ثبات و امنیت نداشته باشد.

به گزارش میدان ۷۲ به نقل از دفاع پرس سردار «سید محمد باقرزاده» فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به تشییع شهدای گمنام در استان تهران، اظهار داشت: همزمان با روزهای پایانی ماه صفر به مناسبت سالروز رحلت پیامبرگرامی اسلام (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) پیکر ۸۷ شهید گمنام دوران دفاع مقدس در ۴۸ نقطه در ۱۳ استان کشور تشییع و خاکسپاری خواهد شد.

وی تصریح کرد: مردم ما پیروان شهدا هستند و در این مسیر ثابت قدمند.

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در پایان اظهار داشت: پیکر دو شهید گمنام در بخش چاه مبارک شهرستان عسلویه، دو شهید در شهر انارستان شهرستان جم، دو شهید در شهر شُنبه شهرستان دشتی و پیکر یک شهید نیز در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به خاک سپرده می‌شود.

سردار سید محمد باقرزاده شهدا را مدافعان همیشگی ایران اسلامی خواند و افزود: حضور شهیدان گمنام در مناطق مختلف به ویژه جزایر خلیج فارس، پیام مقاومت و استواری مردم ایران را به کسانی می‌دهد که می‌خواهند این سرزمین و خلیج فارس ثبات و امنیت نداشته باشد.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: