تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۹ - ۲۳:۵۳ کد مطلب 123936

تاج، ساکت و اسلامیان برای مذاکره با آدیداس راهی آلمان می‌شوند

عابدینی: قرارداد با جیووا در زمان کفاشیان و درخشان امضا شده و خودشان باید مشکل را حل کنند

سرپرست سازمان اقتصادی و بازاریابی فدراسیون فوتبال گفت: کفاشیان و درخشان قرارداد با جیووا را منعقد کرده بودند و قرار شد خودشان مشکل پیش آمده را حل کنند.

به گزارش میدان ۷۲ به نقل از فارس امیر عابدینی  اظهار داشت: مهدی تاج به همراه ساکت و اسلامیان هفته آینده راهی آلمان می‌شوند تا مذاکراتی را با مسئولان شرکت آدیداس انجام دهند. ان‌شاالله قراردادی بین طرفین به شکلی که منافع فوتبال ایران در آن دیده شود امضا شود. البته گروه ما نیز در منطقه آسیا از طرف من کار خودش را انجام می‌داد و ممکن است در این موضوع تداخلی نیز به وجود بیاید اما اولویت با جایی هست که رئیس فدراسیون در آن حضور دارد.

وی در مورد اینکه مشکلات قرارداد با جیووا به کجا رسید، گفت: کفاشیان اصرار داشت خودش این موضوع را حل کند و بنده نیز موافق این موضوع بودم. کفاشیان و درخشان خودشان این قرارداد را منعقد کرده بودند و قرار شد خودشان مشکل را حل کنند. در این زمینه تاج نیز به آنها مأموریت داده است.

عابدینی در پایان گفت: در خصوص بلیت‌ فروشی و قرارداد امضا شده بین فدراسیون فوتبال و شرکت برهان مبین هوشمند، قرار شد کفاشیان که در زمان وی این قرارداد منعقد شده بود را حل و فصل کند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: