تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۱ - ۱۱:۵۳ کد مطلب 124017

​نماینده مردم زاهدان در مجلس:

صاحبان فیش‌های نجومی یاران دولت هستند/ دولتی‌ها فکر می‌کنند که با مرور زمان موضوع فیش‌های نجومی فراموش می‌شود

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت واقعا نتوانسته خواسته‌های مردم و قول‌هایی را که داده برآورده کند و لذا بدش هم نمی‌آید هر چند وقت یک مساله‌ای را بزرگ کند و مثل همیشه بگویند که «مارا نمی گذارند کار کنیم»!.

 به گزارش میدان ۷۲  حسینعلی شهریاری نماینده مردم زاهدان در گفتگو با عصرهامون اظهار داشت: دولت روحانی در سه سال گذشته کاری برای مردم انجام نداده و قولهایی که به صورت شفاهی توسط آمریکا به  آن ها داده شده بود این بود که اگر شما توافق کنید خیلی از مشکلات شما حل خواهد شد.

حسینعلی شهریاری گفت: علیرغم هشدارهای مقام معظم رهبری، دولتی ها فکر می کردند که اگر توافق هسته ای اتفاق بیفتد همه تحریم ها لغو خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه در یک سال منتهی به انتخابات هستیم گفت: دولت  فکر می کرد که با تصویب برجام مشکلات معیشتی مردم برطرف می شود و رونق اقتصادی صورت می گیرد و پول های ما که نزد بانک های اروپایی و استکبار جهانی بلوکه است پس داده خواهد شد که این اتفاق نیفتاد و این از ساده انگاری مسئولین ما بود که فکر می کردند استکبار از دشمنی اش دست خواهد برداشت و واقعا به وعده هایی که می دهد عمل خواهد کرد.

وی افزود: علی رغم اینکه مقام معظم رهبری بارها به دولت مردان فرمودند که آمریکایی ها بدعهد هستند و وفای به عهد نمی کنند ، اما گوش ندادند و الان کاستی های آن را می بینند و انتظاراتی که داشتند هم برآورده نشد.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی باتوجه به وضعیت بد معیشتی و اقتصادی مردم افزود: قطعا در این چندماه باقی مانده کارهایی دولت انجام خواهد داد که یک نوع فرار رو به جلو باشد و ذهن مردم را منحرف کند چون واقعا نتوانسته خواسته های مردم و قول هایی را که داده برآورده کند و لذا بدش هم نمی آید هر چند وقت یک مساله ای را بولد کند و مثل همیشه بگویند که ” نمی گذارند کار کنیم”!.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در پاسخ به اینکه مقام معظم رهبری تاکید بر افشای حقایق در زمینه فیش های حقوقی را دارند و مردم نیز از این بابت خسته شده اند پس چرا دولت اقدامی انجام نمی دهد؟ گفت: دولت دوست ندارد. چون بالاخره این افراد یاران دولت بوده اند و مسلما دولت دوست ندارد یارانش را تحویل قوه قضاییه بدهد و این مورد را به طور جدی پیگیری کند .

وی گفت: دولتی ها فکر می کند که با زمان و مرور زمان مردم فراموش خواهند کرد و قطعا این اتفاق نخواهد افتاد چون مقام معظم رهبری و مردم فراموش نمی کنند و بالاخره دولت باید پاسخگوی عملکرد خودش باشد.

منبع : فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: