تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۲ - ۱۸:۲۹ کد مطلب 48567

واکنش وزیر دکتر احمدی نژاد به اظهارات امام جمعه تهران درباره تک خوانی زنان

وزیر ارشاد دولت دهم اعلام کرد که در دوران مسئولیت‌اش مجوز تک‌خوانی زن داده نشده و خبر منتشره در این زمینه به هیچ وجه درست نیست و ادعای کاملاً نادرستی است.

به گزارش سرویس سیاسی میدان ۷۲، سیدمحمد حسینی وزیر ارشاد دولت دهم در گفت‌وگو با فارس با تکذیب برخی اخبار منتشره مبنی بر مجوز وزارت ارشاد دولت دهم به آلبوم خواننده زن اظهار داشت: مطلب نقل شده مبنی بر اینکه در دولت دهم مجوز تک‌خوانی زن داده شده به هیچ وجه درست نیست و ادعای کاملاً نادرستی است.

وی افزود: خوب است افرادی که این‌گونه مطالب را مطرح می‌کنند یک بررسی بیشتری انجام دهند و همان‌طور که امام جمعه محترم تهران از وزیر فعلی ارشاد سؤال کردند، خوب بود که در مورد گذشته هم اگر ابهامی وجود داشت، سؤال می‌کردند تا توضیح داده شود.

وزیر ارشاد دولت دهم در پایان تأکید کرد: در دوره مسئولیتم در وزارت ارشاد دولت دهم در بخش موسیقی ضوابط رعایت می‌شد و به هیچ وجه موردی نداریم که به تک‌خوانی زن مجوز داده شده باشد.

گفتنی است آیت‌الله سیداحمد خاتمی سه‌شنبه شب در اختتامیه نشست تخصصی حیات طیبه در مجتمع فرهنگی ولایت با اشاره به مجوز وزارت ارشاد به آلبوم خواننده زن، گفت: اشتباهات دولت دهم مجوز تکرار اشتباهات برای دولت یازدهم نیست.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: