تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۳ - ۱۲:۱۰ کد مطلب 48676

آیا رقابت با احمدی نژاد، کی روش را بر می گرداند؟!

پس از بیان این جمله کی روش که بازی سوئد آخرین مسابقه ای که روی نیمکت ایران می نشیند، طرفداران بی شمار او به صفحه شخصی حسن روحانی هجوم برده اند.

به گزارش سرویس ورزشی میدان ۷۲، هجوم طرفداران کارلوس کی روش به صفحه روحانی در اینستاگرام، این امید را زنده کرده است که حس رقابت دولت یازدهم با احمدی نژاد، کارلوس کی روش را به نیمکت تیم ملی برگرداند. البته کی روش چندی پیش در مصاحبه با بی بی سی فارسی به تقدیر از احمدی نژاد و حمایت های او از تیم ملی پرداخت و شاید علت خداحافظی او با تیم ملی ایران همین مساله باشد.

قبل و بعد از مصاحبه روز دوشنبه کارلوس کی روش با بخش فارسی رادیو سوئد و بیان این جمله که بازی سوئد آخرین مسابقه ای که روی نیمکت ایران می نشیند، طرفداران بی شمار او به صفحه شخصی حسن روحانی هجوم برده اند.هر لحظه به تعداد کامنت های پیج شخصی رئیس جمهور در اینستاگرام افزوده می شود و هواداران بی شمار این مربی از او درخواست کرده اند که کروش را حفظ کند. این اتفاق در تاریخ فوتبال ایران بی سابقه بوده است. هزاران هزار کامنت پای عکس های حسن روحانی به چشم می خورد که حکایت از حمایت همه جانبه برای حفظ کی روش دارد و در مقابل، هوداران از وی خواسته اند تا تصمیم تازه ای برای وزارت ورزش بگیرد. پای تمام عکس های رئیس جمهور، کامنت های هواداران دیده می شود. این هواداران با هم قول و قرار گذاشته اند که در بازگشت تیم ملی به تهران، در فرودگاه تجمع کنند و به حمایت از کارلوس کی روش بپردازند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: