تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۷ - ۰۷:۵۲ کد مطلب 49219

رقابت ۳ هزار اثر در جشنواره ملی عکس ‘فردای روشن’

معاون فرهنگی و پیشگیری بهزیستی استان ایلام از ارسال بیش از سه هزار اثر به دبیرخانه جشنواره ملی عکس ‘فردای روشن’ خبر داد.

به گزارش میدان ۷۲ به نقل از ایرنا، شاپور کردی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه این تعداد اثر از عکاسان سراسر کشور به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده افزود: این جشنواره قرار بود اواخر پارسال برگزار شود که به علت استقبال عکاسان زمان آن به نیمه دوم فروردین ماه جاری موکول شد.

وی موضوع های این جشنواره را سلامت روان، نشاط اجتماعی، زندگی، کار، تلاش، امید و شادی عنوان کرد.

وی اظهار کرد: آیین اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان جشنواره در شهرستان دره شهر برگزار و از پنج اثر برگزیده نهایی تجلیل می شود.

معاون فرهنگی و پیشگیری اداره کل بهزیستی ایلام گفت: این جشنواره توسط معاونت فرهنگی و پیشگیری این اداره کل با همکاری موسسه ‘هفت هنر ماداکتو’ دره شهر و تعدادی از دستگاه های فرهنگی این شهرستان برگزار می شود.

کردی از عکاسان سراسر کشور برای شرکت در این جشنواره دعوت کرد.

وی موضوع عکاسی این جشنواره را آزاد با رویکرد سلامت روان عنوان کرد و گفت: از نگاه برگزارکننده ‘ سلامت روان ‘ در مضامین زندگی، کار، تلاش، امید، شادی و نشاط، گردشگری تجلی یافته که هنرمندان عکاس با نگاه خلاق و هنرمندانه می توانند مفاهیم آن را به تجربه عمومی بدل کنند.

معاونت فرهنگی و پیشگیری اداره کل بهزیستی استان ایلام و آموزشگاه’هفت هنر ماداکتو’ با همکاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام، مرکز آموزش عالی علمی کاربردی دره شهر، شهرداری و شورای اسلامی شهر تاریخی دره شهر(ماداکتو)، سد و نیروگاه سیمره، اداره آموزش و پرورش شهرستان دره شهر، اداره بهزیستی شهرستان دره شهر، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دره شهر، صنایع غذایی چوبینه و انجمن مهرگان نخستین جشنواره ملی عکس فردای روشن برگزار می کنند.

شهرستان ۵۰ هزار نفری دره شهر در شرق استان ایلام واقع شده است.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: