تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۷ - ۱۶:۳۱ کد مطلب 49329

نمایشگاه کتاب تهران اعتبار فرهنگی کشور محسوب می‌شود

لاله افتخاری عنوان کرد: باید به نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران توجه ویژه‌ای داشت زیرا این نمایشگاه اعتبار فرهنگی کشور است.

به گزارش میدان ۷۲ به نقل از شبستان ، لاله افتخاری، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جایگاه نمایشگاه کتاب تهران در میان اهالی فرهنگ اظهار کرد: نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران محل عرضه فعالیت‌های یک ساله اهل قلم است. همچنین در این بین آثار سال‌های گذشته را نیز می‌توان جست و جو کرد، به همین دلیل بهترین فرصت است تا علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی به این نمایشگاه مراجعه و نیازهای خود را برطرف سازند.

وی با تاکید بر اهمیت این نمایشگاه برای نمایندگان مجلس ادامه داد: نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران اعتبار فرهنگی کشور است به همین دلیل باید توجه ویژه‌ای به آن شود زیرا این نمایشگاه برای مردم، مسئولان و اهل مطالعه اهمیت بسیار زیادی دارد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی نمایشگاه کتاب تهران را بهترین مکان برای خرید کتاب دانست و بیان داشت: بدون شک نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران جامع‌ترین نمایشگاه کتاب کشور است و هر فرد می‌تواند کتاب مورد علاقه خود را پیدا کند و کمتر کسی را مشاهده می‌کنید که دست خالی از این نمایشگاه بازگردد.

افتخاری با اشاره به پیشرفت هر ساله نمایشگاه کتاب تهران گفت: در سال‌های گذشته با همت مسئولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهد تحولات بسیار زیادی در نمایشگاه کتاب تهران بودیم و هرسالی که می‌گذرد کیفیت نمایشگاه بهتر می‌شود و بعد از گذشت ۲۷ دوره به مکان مناسبی برای حضور و فعالیت اهل مطالعه تبدیل شده است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در بخش پایانی صحبت‌هایش اظهار کرد: امیدوارم بیست و هشتمین دوره نمایشگاه کتاب تهران مانند دوره‌های گذشته به بهترین شکل ممکن برگزار شود تا شاهد افزایش کتابخوانی در جامعه باشیم.

بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از تاریخ ۱۶ تا ۲۶ اردیبهشت ماه ۱۳۹۴ در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: