تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۸ - ۱۰:۲۷ کد مطلب 49403

نمایندگان انقلابی و نمایندگان اخته شده سیاسی مجلس نهم

اما نکند خدای نکرده نماینده گان مجلس نهم هزینه اخته سیاسی شدن خود را به بهای رای آوری در دوره دهم مجلس فروخته باشند که قطعا در رای مردمان سرزمین خود که به فرموده رهبری عزیز حق الناس است خیانت کرده اند.

میدان۷۲/ مجتبی دهقانی: به جهت روشن شدن موضوع اخته سیاسی لازم است این نکته عنوان شود در علم پزشکی اخته کردن یا اخته سازی عملی ست که در حیوانات بیشتر به منظور کاهش کنترل جمعیت و نژاد بکار رفته و مانع از تولیدمثل آنها، کاهش میزان شرارت و افزایش فرمان پذیری صورت می‌گیرد.اما از دیر باز این روش در عالم سیاست به گونه دیگر انجام می شده است در این روش در گذشته در بسیاری از کشورها از جمله عثمانی و ایران حاکمان برای بهره برداری بیشتر از بردگان خصوصاً برای خدمت در اندرونی (حرمسرای) شاه و یا برای قطع نسل مخالفان سیاسی و کنترل آنها مورد استفاه قرار می‌گرفته و این روش در عالم سیاست به شدت شایع بوده ‌است.

حال نکته مشترک اخته کردن در عالم پزشکی و سیاسی این موضوع است در دو حالت شخص یا حیوان اخته شده از آن حالت سرزندگی و شور و حرارت و سرزنگی بودن به موجود یا شخصی بی تفاوت ، منفعل ، منزوی و از همه مهمتر ساکت و بی خطر تبدیل میگردد.

یقینا برای دولتها به جهت رسیدن بی درد سر و بدون موانع به اهداف خود، هیچ چیزی بهتر از یک مجلس اخته شده سیاسی کارایی ندارد. با این توضیح با کمی تامل به رفتارمجلس نهم با دولت اعتدال خواهید فهمید نماینده گان موجود بر دو طیف تقسیم می شوند نماینده گان انقلابی مجلس که فارغ از هر جناح و حزب و گروه به وظیفه ذاتی خود رفتار می کنند و در این میان حاضر نیستند ذره ای از حق مردم و کشور کوتاه بیایند و برایشان فرق نمی کند دولت بر سر کار دولت احمدی نژاد باشد یا دولت روحانی ؟؟ این طیف نماینده گان در مجلس با القاب تندرو ، دلواپس ، اقلیت و.. نامبرده می شوند. ولی در مقابل این نماینده گان هستند عزیزانی که با به جهت وزش باد سیاسی و ملاحظات دوره بعد نماینده گی و سر گرم بودن به فعالیتهای خیریه و عام المنفعه !!!! و دهها مورد دیگر حاضر به اخته سیاسی شدند و در برابر عملکرد غلط و اشتباه دولت ساکت و بی خطر شده اند. شاهد این ادعا چند نمونه از نوع برخورد نمایندگان اخته شده با دولت اعتدال را ذکر میکنیم.

بعضی از نماینده گان اخته شده مجلس نهم در برابر اهانت مکرر با عناوین سخیف و دور از اخلاق از قبیل : بروید به جهنم ، بی سوادها ، تازه به دوران رسیده ها ، بی شناسنامه ها و … رییس دولت و سایر اعضای کابینه به دوستان همکار خود چه واکنشی نشان دادند ؟؟

نماینده گان اخته شده مجلس در برابر فریاد های نمایندگان انقلابی در موضوع برداشت غیر قانونی دولت از صندوق توسعه ملی و رانت ۶۵۰ میلیون یورویی چه عکس العملی از خود نشان دادند ؟؟

چرا اخته شده های سیاسی مجلس نهم در برابر عدم اجرای قانون هدفمندی یارانه ها و حذف افراد پر درآمد در سال ۹۳ که بر دولت اعتدال تکلیف نموده بودند سکوت کردند و فریاد وای اسلاما دولت قبل را سر ندادند؟؟

شجاعت نماینده گان اخته شده مجلس نهم در زمانی که ظریف عنوان کرد: اگر استیضاح شود حاضر نیست کلمه ای از مذاکرات را برای نماینده گان بازگو کند کجا بود ؟؟

نماینده گان اخته شده مجلس نهم در دولت قبل که زمزمه حضور بانوان در ورزشگاه ها مطرح بود که به حقه هم مورد سپاس می باشد فریاد وای اسلاما وای محمدا سر میدادند، چرا در برابر تایید حضور بانوان در دولت اعتدال سکوت کرده اند؟؟

سکوت اخته شده های سیاسی در برابر بیانیه سوئیس جایی برای هیچ حرف یا دفاعی باقی نگذاشته است . خجالت آور تر آنجایی است وقتی چند نماینده انقلابی به این عمل دولت اعتراض می کنند با حرکت (( دو دو )) که بارها رهبری عزیز در مورد آن تذکر داده اند صدای این دلواپسان و دلسوزان را خاموش می کنند؟؟

کجاست شجاعت و غیرت نماینده گان اخته شده سیاسی مجلس که در جریان سفر اردوغان به ایران و در جواب گستاخی و توهین این عامل عبری ، عربی به رهبری عزیز و مردم شریف ایران صدای اعتراض بر افراشته و یا در صحن مجلس تحصنی کرده یا همراه مردم انقلابی بر روی باند فرودگاه رفته و مانع فرود هواپیمای وی شوند؟؟

بماند …

اما نکند خدای نکرده نماینده گان مجلس نهم هزینه اخته سیاسی شدن خود را به بهای رای آوری در دوره دهم مجلس فروخته باشند که قطعا در رای مردمان سرزمین خود که به فرموده رهبری عزیز حق الناس است خیانت کرده اند.

در آخر یادداشت نماینده گان مجلس نهم را به گزیده ای از بیانات حضرت روح الله (ره ) خطاب به نماینده گان جلب میکنم.

حضرت امام (ره) ضمن اشاره به وضعیت مجلس قبل از انقلاب اسلامی به اهمیت مجلس شورای اسلامی و نقش مردم چنین می فرماید:

«ما دیدیم که اسلام و کشور ایران چه صدمات بسیار غم انگیزی از مجلس شورای غیر صالح و منحرف از بعد از مشروطه تا عصر رژیم جنایتکار پهلوی و از هر زمان بدتر و خطرناکتر در این رژیم تحمیلی فاسد (پهلوی) خورد چه مصیبتها و خسارتهای جان فرسا از این جنایتکاران بی ارزش و نوکر مآب به کشور و ملت وارد شد . از بعد از مشروطه هیچگاه به قانون اساسی عمل نشده، . . . اکنون که با عنایت پروردگار و همت ملت عظیم الشان سرنوشت کشور به دست مردم افتاده و وکلاء از خود مردم و با انتخاب خودشان بدون دخالت دولت و خان های ولایات به مجلس شورای اسلامی راه یافتند و امید است که با تعهد آنها به اسلام و مصالح کشور جلوگیری از هر انحراف بشود» )۱)

حضرت امام در ادامه آن مطلب می فرماید:

«اکنون که بحمدالله موانع رفع گردیده و فضای آزاد برای دخالت همه طبقات پیش آمده است هیچ عذری باقی نمانده و از گناهان بزرگ نابشخودنی، مسامحه در امر مسلمین است . هر کس به مقدار توانش و حیطه نفوذش لازم است در خدمت اسلام و میهن باشد و با جدیت از نفوذ وابستگان استعمار و منحرفان از مکتب بزرگ اسلام جلوگیری نمایند و بدانند که مخالفین اسلام و کشورهای ابرقدرت چپاولگر بین المللی هستند با تدریج و ظرافت در کشور ما و کشورهای اسلامی رخنه و با دست افراد خود ملتها، کشورها را به دام استثمار می کشانند باید با هوشیاری مراقب باشید و با احساس اولین قدم نفوذی به مقابله برخیزید و به آنها مهلت ندهید .»(۲)

)۱) – وصیتنامه سیاسی الهی، ص ۱۷ و صحیفه نور، ج ۲۱
(۲) – وصیتنامه سیاسی الهی، ص ۱۸ و صحیفه نور، ج ۲۱

 

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: