تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۸ - ۱۰:۳۲ کد مطلب 49412

حاشیه‌های حضور ظریف در مجلس به روایت یک نماینده

نماینده شوشتر در مجلس گفت گروهی خاص از نمایندگان مجلس به سخنان محمد جواد ظریف در جلسه غیرعلنی اعتراض کردند که با نکوهش اکثریت مجلس روبرو شدند.

به گزارش میدان ۷۲ به نقل از ایرنا محمدسادات ابراهیمی درباره جزییات غیرعلنی مجلس که با حضور وزیر امورخارجه و اعضای تیم هسته ای در حال برگزاری است، افزود: در ابتدای این جلسه علی اکبر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی توضیحاتی را درباره مسایل فنی و صنعت هسته ای به نمایندگان ارایه کرد.
وی گفت: محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه و علی اکبر صالحی ریس سازمان انرژی اتمی درجلسه غیرعلنی امروز مجلس توضیحاتی را در مورد نتایح نشست لوزان سوئیس به نمایندگان ارایه کردند که این توضیحات مورد موافقت اکثریت قرار گرفت.

نماینده شوشتر اضافه کرد: در ادامه محمد جواد ظریف وزیر امورخارجه و رییس هیات مذاکره کننده هسته ای ایران توضیحاتی را در مورد سیاست های ۱+۵ و چگونگی انجام تعهدات از سوی ۱+۵ به نمایندگان ارایه کرد. ظریف بیان کرد که « نتایج کنونی با حساسیت و هوشیاری به دست آمده است».

سادات ابراهیمی خاطرنشان کرد: در هنگام این صحبت ها چند نماینده از گروهی خاص اعتراضاتی داشتند که اعتراض آن ها مورد نکوهش اکثریت مجلس قرار گرفت. کلیات مجلس با سخنان ظریف و صالحی موافق است.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: