تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۸ - ۱۲:۳۵ کد مطلب 49553

«هِی یو»؛ خاطرات سعید ابوطالب از زندان آمریکایی‌ها در عراق

سعید ابوطالب، مستندساز، از انتشار مجموعه خاطرات خود در زندان آمریکایی در عراق، تحت عنوان «هِی یو» توسط انتشارات سوره مهر خبر داد.

به گزارش میدان ۷۲ به نقل از تسنیم، سعید ابوطالب، مستندساز و نویسنده، از انتشار کتاب «هِی یو» توسط انتشارات سوره مهر خبر داد و گفت: در کتاب «هِی یو» سعی کرده‌ام خاطراتم را از دوران اسارتم در زندان آمریکایی در عراق بنویسم. البته این کتاب صرفاً مجموعه خاطرات نیست و پیوست‌ها و اسناد مهم بین‌المللی را نیز شامل می‌شود.

ابوطالب درباره قالب کتاب «هِی یو» توضیح داد: این کتاب به سبک خاطره‌نگاری کلاسیک نوشته نشده است و من همه توانم را به خرج دادم تا از شیوه سیال ذهن استفاده کنم و از روایت خطی بپرهیزم.

به گفته سعید ابوطالب، این کتاب مراحل فنی خود را پشت سر گذاشته و در ۲۰۰ صفحه در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران عرضه خواهد شد.

علاوه بر «هِی یو»، این نویسنده کتابی تحت عنوان «لبنان بعد از سی و سه روز» را توسط انتشارات سروش برای انتشار آماده می‌کند. این اثر به اتفاقات و تغییرات سیاسی لبنان بعد از جنگ ۳۳ روزه می‌پردازد.

ابوطالب در این‌باره گفت: «لبنان بعد از سی و سه روز» کتابی سیاسی است که براساس گفت‌وگو‌هایی که با سران سیاسی مخالف و موافق مقاومت انجام داده‌ام نوشته شده است. این کتاب ۱۷۰ صفحه دارد و در حال حاضر در مرحله ویراستاری است.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: