تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۹ - ۲۱:۲۴ کد مطلب 49755

حاشیه دیدار تیم‌های پرسپولیس و النصر

هواداران تیم فوتبال پرسپولیس استقبال با شکوهی از سرمربی جدید تیم‌شان به عمل آوردند.

به گزارش سرویس ورزشی میدان ۷۲ به نقل از مهر، دیدار تیم‌های پرسپولیس ایران و النصر عربستان در هفته چهارم مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در حالی در جریان است که این مسابقه حواشی خاصی در پی داشت که در زیر می‌خوانید.

* هواداران پرسپولیس از ساعت‌ها قبل از شروع این دیدار به ورزشگاه آزادی آمده و در حالی که حدود دو ساعت به آغاز این دیدار مانده ، تقریبا طبقه اول ورزشگاه پر شده بود.

* پیش از شروع این دیدار ترافیک تقریبا سنگینی در خیابان‌های اطراف ورزشگاه آزادی دیده می‌شد.

* هواداران پرسپولیس پیش از این دیدار با استفاده از بلندگوی ورزشگاه تیم‌شان را تشویق می‌کردند.

* علی کریمی ، احمدرضا عابدزاده، کریم باقری، مجتبی محرمی، مهرداد میناوند، بهروز رهبری‌فرد، محمد پنجعلی، مجید نایینی از جمله پیشکسوتانی بودند که از جایگاه ‌VIP نظاره گر این مسابقه بودند.

* محسن بنگر، افشین اسماعیل زاده و مرتضی قدیمی پور بازیکنان تیم پرسپولیس بودند که از جایگاه VIP این مسابقه را تماشا کردند. همچنین محمد نوری همراه با دو فرزندخردسالش از جایگاه نظاره‌گر این مسابقه بود.

* برانکو ایوانکویچ هم همراه محمد حسین نژاد فلاح از نزدیک این مسابقه را تماشا کرد. همچنین دو دستیار برانکو هم همراه او به ورزشگاه آزادی آمده بودند که هنگام ورود به ورزشگاه با مشکل روبه‌رو شدند.

*حسین هدایتی هم به ورزشگاه آمد و هواداران بابت این که او تمام بلیت‌های این بازی را خریداری کرده‌ بود، از وی تشکر کردند. هدایتی هنگام ورود به جایگاه برخورد بسیار گرمی با برانکو و نژاد فلاح داشت.

* هواداران پرسپولیس به قدری در ورزشگاه حاضر شده اند که از کمبود جا بر روی لبه های ورزشگاه نشسته اند.

* هنگام ورود برانکو به ورزشگاه، هواداران به شدت او را مورد تشویق قرار دادند.

* مهرداد اولادی هم از جایگاه VIP این بازی را تماشا کرد و برخی هواداران از حضور وی دلخور شدند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: