تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۱ - ۱۱:۰۴ کد مطلب 49992

جدایی آلوز از بارسلونا قطعی شد

دفاع راست برزیلی تیم فوتبال بارسلونا به طور قطع در پایان فصل جاری از جمع آبی‌واناری‌پوشان کاتالونیا جدا خواهد شد.

به گزارش سرویس ورزشی میدان ۷۲ به نقل از نشریه مارکای اسپانیا، مذاکرات میان باشگاه بارسلونا با دفاع راست برزیلی این تیم، دنی آلوز به بن‌بست خورده است و او به طور قطع در پایان فصل نیوکمپ را ترک می‌کند.
دینورا سانتانا، مدیربرنامه‌های دنی آلوز اعلام کرده است که این بازیکن برزیلی قطعاً بارسلونا را تابستان سال جاری ترک خواهد کرد، چرا که طرفین بر سر عقد قراردادی جدید به توافق نرسیده بودند.
جدایی آلوز از بارسلونا موضوعی بوده که از چندین ماه پیش به آن اشاره شده است اما تا پیش از این هنوز احتمال به توافق رسیدن او با کاتالان‌ها برای ماندن در نیوکمپ وجود داشت که ظاهراً مدیربرنامه‌های این بازیکن برزیلی به کلی این موضوع را منتفی می‌داند.
آخرین پیشنهاد بارسلونا به آلوز، قراردادی سه ساله برای حضور این بازیکن برزیلی در ۶۰ درصد از بازی‌های این تیم بود که ظاهراً از سوی او پذیرفته نشده است. سانتانا در این خصوص گفت: مذاکرات تمام شده است. دنی قرارداد خود را با بارسلونا به بهترین شکل ممکن به پایان خواهد رساند.
با توجه به اظهارات مدیربرنامه‌های آلوز، او از سی‌ام ژوئن سال جاری می‌تواند به عنوان بازیکن آزاد به هر تیمی که می‌خواهد ملحق شود. تاکنون از پاری‌سن‌ژرمن به عنوان محتمل‌ترین مقصد وی نام برده شده است.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: