تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۲ - ۲۰:۲۳ کد مطلب 50077

سکوت معنادار هاشمی رفسنجانی در خصوص تجاوز به دو نوجوان در فرودگاه جده!

پایگاه اطلاع رسانی رفسنجانی حتی از محکوم کردن این اقدامات شنیع عربستان از جمله تجاوز به دونوجوان ایرانی در فرودگاه جده خودداری کرده است.

به گزارش سرویس سیاسی میدان ۷۲، ماجرای تجاوز به دو نوجوان ایرانی در فرودگاه جده عربستان توسط مامورین انتظامی این کشور قلب هر ایرانی را رنجاند.  انزجار مردم از این هتک حرمت تا جایی پیش رفت که بازی پرسپولیس و النصر در خلال رقابت های جام باشگاه های آسیا را هم تحت تاثیر خود قرار داد.

شخصیت های هنری، فرهنگی، ورزشی، علمی و سیاسی در این خصوص اعلام موضع و این اقدام شنیع را محکوم کردند. یکی از شخصیت های سیاسی کشور که در بستن عقد اخوت با سعودی ها ید طولایی دارد، پیر تشخیص مصلحت نظام است. هاشمی رفسنجانی ازجمله افرادی است که طی سالیان گذشته در خصوص عربستان سعودی اعلام مواضع متعددی کرده است.

در همین راستا سری به پایگاه اطلاع رسانی هاشمی رفسنجانی زدیم چرا که این سایت یکی از پر تمرکز ترین پایگاه های کشور در خصوص عربستان سعودی است.

طی یک جستجوی ساده متوجه شدیم بیش از ۴۵۰ مطلب در خصوص عربستان سعودی پس از افتتاح نسخه جدید این پایگاه به معرض نمایش مخاطبان گذاشته شده است که در هیچکدام مطلبی در رابطه با محکومیت اقدامات اخیر آل سعود نگاشته نشده است.

سکوت هاشمی رفسنجانی

بیش از ۴۵۰ مطلب گوناگون مرتبط با عربستان در حالی روی نسخه جدید سایت هاشمی رفسنجانی رویت می شود که حدود یکسال از افتتاح نسخه جدید پایگاه اطلاع رسانی هاشمی بیشتر نمی گذرد.

اما نکته ای که این روز ها توجه هر بیننده ای را به خود جلب می کند، سکوت معنادار پایگاه اطلاع رسانی رئیس تشخیص مصلحت نظام در خصوص تجاوز به دو نوجوان ایرانی در فرودگاه جده توسط مامورین پلیس سعودی است.

پایگاه اطلاع رسانی رفسنجانی حتی از محکوم کردن این اقدامات شنیع آل سعود نیز خودداری کرده است. این سکوت معنادار جایگاه هاشمی و همفکران وی را در بین مردم مشخص تر خواهد کرد.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: