تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۴ - ۰۰:۱۷ کد مطلب 50195

ماله کشی ها برسر جنایت جده آغازشد/ سایت حامی هاشمی اولین تیر را انداخت

به نظر می رسد برخی افراد که سالها از رابطه ایران و عربستان نفع می بردند با وجود انزجار عمومی مردم از حکومت سعودی منافع خود را در خطر می بینند.

به گزارش میدان ۷۲، سایت گفت و گو نیوز از پایگاه های اطلاع رسانی حامی هاشمی رفسنجانی در خبری به نقل از الصباح کویت با اشاره اعتراف منتشر شده از دو مامور متجاوز سعودی نوشت :

” این پلیس جوان سعودی اظهار داشت: این عمل را به تشویق شیخ ابومرزوق امام جماعت مسجد جامع جده انجام داده است!
وی در مورد انگیزه مشوق یا مشوقین اذعان داشت: شیخ ابورزوق شیعه را نجس و مشرک می داند و با علم به اختلافات شدید دو حکومت ایران و عربستان، از ما خواست تا با این عمل، خشم حکومت و شیعیان تندرو ایران را برانگیخته و شعله های قهر و تحریم سفر به عربستان بر افروخته تر شود!
وی افزود: شیخ ابومرزوق این عمل را خدمت به طهارت حرمین از مشرکین و دارای ثواب اخروی دانست.
روزنامه الصباح افزود: با توجه به جهت گیری های عمومی از سوی مردم ایران در شبکه های اجتماعی، به نظر می رسد همفکران شیخ ابومرزوق از سویی و “مخالفان اعمال مذهبی و حج” در ایران از سویی دیگر به اهداف خود نزدیک تر شده اند! “

حجاج ایرانی بارها و بارها هتک حرمت های مامورین پلیس سعودی را با گوشت و پوست خود چشیده اند که فاجعه جده نمود این بی احترامی ها به حجاج ایرانی بود. نکته قابل توجه این است که  حامیان “تحریم حج عمره” به اعترافات حیوانی انسان نما که دست به چنین جنایتی در سرزمین وحی زده است نداشته و بی حرمتی های متعدد رژیم سعودی نسبت حجاج ایرانی را عامل اقدام خود می دانند.

این خبر که با هدف مخالفت با اجماع عمومی مردم بر لغو حج عمره نگاشته شده است، سر نخ هایی از نگرانی عده ای ذی نفع در عربستان سخن می گوید.

این در حالی است که با جستجو در اینترنت از منبع اصلی این خبر هیچ نشانی در فضای مجازی پیدا نکردیم. حتی از ابومرزوق که امام جماعت مسجد جامع جده در خبر یاد شده است نیز نشانی در فضای مجازی وجود ندارد.

واضح است برخی افراد که سالها از رابطه ایران و عربستان نفع می بردند با وجود انزجار عمومی مردم از حکومت سعودی منافع خود را در خطر می بینند.

انتشار این گونه اخبار در سایت های خبری حامی اشخاص صاحب رابطه با عربستان کاملا منطقی و از قبل پیش بینی شده به نظر می رسد.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: