تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۴ - ۰۹:۰۰ کد مطلب 50224

آقای احمدی نژاد در عرصه انتخابات مجلس ورود مستقیم نخواهد داشت

وی تاکید کرد: اگر آقای احمدی نژاد لازم ببیند در انتخابات فعالیت داشته باشد قطعا با طیف های اصولگرا یکی خواهد شد درواقع اینگونه نیست که ایشان پرچم جداگانه ای بلند کند.

به گزارش میدان ۷۲ به نقل از آریا، حجت الاسلام محمدرضا میرتاج الدینی،معاون پارلمانی رییس دولت دهم ضمن اظهار بی اطلاعی از ائتلاف ۲۰+۱۰اصولگرایان ،گفت:قطعا اگر چنین ائتلافی شکل بگیرد به حوزه تهران مربوط می شود البته طیف های مختلف اصولگرا وجوه مشترک زیادی برای ائتلاف دارند.

وی افزود:درانتخابات دوره های قبل هم راهکارهای مختلفی برای ائتلاف و وحدت در طیف اصولگرایان وجود داشته است .ائتلاف هایی که براساس شاخص و معیارهای مشخص بر سر کاندیداها توافق می شد بنابراین در انتخابات این دوره نیز اصولگرایان به همین صورت رفتار خواهند کرد. میرتاج الدینی در واکنش به مخالفت بخشی از اصولگرایان با حضور احمدی نژاد در انتخابات ،اظهارداشت:آقای احمدی نژاد هنوز به طور صریح درباره حضور در انتخابات اظهارنظری نکرده که اصولگرایان بخواهند ایشان را درجمع خود نپذیرند .آقای احمدی نژاد در عرصه انتخابات مجلس ورود مستقیم نخواهد داشت.

وی تاکید کرد:اگر آقای احمدی نژاد لازم ببیند در انتخابات فعالیت داشته باشد قطعا با طیف های اصولگرا یکی خواهد شد درواقع اینگونه نیست که ایشان پرچم جداگانه ای بلند کند.

معاون پارلمانی رییس دولت دهم اظهار داشت:در بین اصولگرایان طیف های مختلفی حضور دارند بخشی ازاین طیف ها به آقای احمدی نژاد نزدیک هستند و ایشان را می پذیرند اما بخشی از اصولگرایان هم از منتقدان سرسخت آقای احمدی نژاد بوده اند به هرحال این تفاوت در طیف های اصولگرایان وجود دارد.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: